Naujausios žinios

Akimirkos iš akcijos „Darom 2017”

Jau tapo įprasta, kad akcija „Darom” vyksta balandį – švaros mėnesį. Šiemet akcija DAROM 2017 m. visoje Lietuvoje vyko balandžio 22 d.  „Facebook“ paskyrose bendruomenės dalinosi šios dienos įspūdžiais, radiniais bei akimirkomis.

Širvintų miesto bendruomenė

Asociacija „Širvintų miesto bendruomenė“ šį pavasarį jau sudalyvavo ne viename aplinkos švarinimo ir gražinimo renginyje. Kadangi planuojame Širvintų – Giedraičių mūšio minėjimo renginius, prisidėjome prie lėšų karinio istorinio parko kūrimui rinkimo, tad ir akcijos „Darom“ metu nuo šiukšlių išlaisvinome 1920 m. Širvintų kautynių vietoje buvusio lenkų štabo apylinkes. Netoliese planuojame pastatyti informacinį stendą su nuorodomis.

Kiauklių kaimo bendruomenė

„Aktyvūs Kiauklių  kaimo bendruomenės nariai, nelaukdami  paskelbtos visuotinės švarinimosi akcijos, kuri šiais metais vyko balandžio 22-ąją,  rinkosi balandžio 21 d. prie bendruomenės namų. Kiauklių kaimo bendruomenei tai jau tradicija. Nors pajėgos ir negausios, bet labai užtikrintos. Tvarkėme parkelį prie Kiauklių kapinių ir buvusio  kolūkio dirbtuvių teritoriją. Džiaugiuosi bendruomenės nariais Ole ir Albinu Kalesnikais, Rima Lekevičiene, Danute Lemešoviene, Virginu Pajauju.“ – apie šių metų akciją pasakojo pirmininkė Asta Amankavičienė.

Bartkuškio kaimo bendruomenė

Bartkuškio kaimo bendruomenė tvarkė Bartkuškio ežero pakrantę.

Širvintų rajono Musninkų miestelio kultūros puoselėtojų bendruomenė Spindulys“

Širvintų rajono Musninkų miestelio kultūros puoselėtojų bendruomenė „Spindulys“ tvarkė Musės upės pakrantę ir Musninkų miestelio „Pasakų taką“.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*