Naujausios žinios

Alionyse pražydo rudens puokštės ir bendruomenė

Andželika Bagočiūnienė

Širvintų kultūros centro Juodiškių filialo vadovė Ingrida Didžiokienė jau tamsų penktadienio vakarą sukvietė visus alionišius ir svečius į Alionių seniūnijos salę smagiai pavakaroti ir pabendrauti tradicinėje Rudens šventėje. Alionių seniūnijos gyventojų pasveikinti atvyko Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, jos patarėja Janina Greiciūnaitė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Kultūros centro laikinai einanti direktoriaus pareigas Rytė Bareckaitė, Alionių pagrindinės mokyklos direktorius Jonas Grybauskas, Jauniūnų seniūnijos seniūnas Vidmantas Grinis ir Alionių seniūnijos seniūnas Sigitas Bankauskas.

Salę puošė pražydusios rudens puokštės.

Seniūnas Sigitas Bankauskas pasveikino  jaunas šeimas, neseniai persikėlusias į Alionų seniūniją gyventi, padėkojo visiems seniūnijoje besidarbuojantiems ūkininkams bei gausiai susirinkusiems į šventę gyventojams. Merė Živilė Pinsuvienė įteikė padėkas ir atminimo dovanas darbščiausiems alioniškiams. Taip pat pasveikino naujai susikūrusią Alionių kaimo bendruomenę. Alionių kaimo bendruomenės pirmininkas bei iniciatorius yra Martynas Preikšaitis. Ji įkurta prieš 21 dieną ir jau turi 25 narius.

Padėkos įteiktos gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkams, metų ūkio vardo nugalėtojams bei rudens puokščių kūrėjams.

Svečiams dainas dovanojo Alionių krašto kapela „Spalgena“ (vadovė Ingrida Didžiokienė), neseniai susibūręs Alionių krašto muzikos mylėtojų kolektyvas (vadovė Teresė Šelepen). Apie meilę dainavo Ingridos Didžiokienės ir Vilmos Gudeikaitės bei Jolitos Jurkevičiūtės ir Ingridos Didžiokienės duetai.

Šventės pabaigoje Alionių kaimo bendruomenės pirmininkas Martynas Preikšaitis ir Širvintų kultūros centro Juodiškių filialo vadovė Ingrida Didžiokienė pakvietė visus į Alionių seniūnijos kiemą, kuriame bendruomenės pirmininkas su seniūnu pasodino sidabrinę eglaitę. „Šio medelio augimas simbolizuos mūsų bendruomenės augimą.“ – teigė Martynas Preikšaitis.

 Nuotraukos A. Bagočiūnienės

2 Comments on Alionyse pražydo rudens puokštės ir bendruomenė

  1. Visa valdžia alionyse, ko gi šiandien nei vienas neatvyko į šventę čiobiskyje? Darau išvadą kad važiuoja tik pas savus, o alionys tai ir rezultatą geriausią parodė per rinkimus.

  2. Ir puokštės ir bendruomenė tikrai super.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*