Naujausios žinios

Apyskaita už metus

Nomedos Drazdienės koliažas

Sveiki sulaukę šventų Kalėdų! Stiprybės Jums, sveikatos Jums, džiaugsmo Jums ir visiems Jūsų artimiesiems! Metai jau baigiasi, tad verta atlikti darbų apyskaitą, suskubti padaryti tai, ko dar nespėjote, arba šventai prisižadėti ir naujus pradėti tais neįgyvendintais senųjų metų darbais.

O ašai savo darbus į lentynėles pastumdžiau, išsidėliojau ir nusprendžiau, kad metai buvo tikrai geri, daug nuveikta, dar daugiau suplanuota, o jau savo patarimų ir padrąsinimų, pastebėjimų ir įžvalgų pridalinta į visas puses net nesuskaičiuojamai. Galvoju, kad ir mūsų karalystei neblogai sekėsi. Na man padėkų atskirų nereikia, žinau ašai pats, kiek čia mano pridėtinės vertės yra, bet svarbiausia, kad jums ir valdovei skaidriausiajai lengva būtų gyventi ir darbai kaip sviestu patepta klotųsi. Galbūt ne veltui skaidriausioji mūsų valdovė griebiasi burtų lazdelės, nes jau žmogiškų jėgų nebepakanka. Ir kur tau, juk tiek darbų, tiek pinigų sukišta (atsiprašau už žodį), o rezultatai dar nelabai matosi. Vat ir tenka Dievo pagalbos prašytis, o kartu ir burtų griebtis, kaip kokiai raganai. Oi, gink Dieve, ne mūsų valdovei skaidriausiajai tai taikau, anokia jinai ragana, gražuolių gražuolė. Čia tiesiog toks posakis. O burtai tie, taigi iš kalėdinio sveikinimo mūsų valdovės sklinda gerumas, bendrystė, žodis, dėmesys, pagalba – viskas kaip iš burtų knygos, kaip tik apie mūsų karalystę. Juk tik čia gerumas per kraštus visiems žmonėms be jokios išlygos veržiasi, o bendrystės jūra sujungia visus nutolusius krantus, neišskirdama savų ir nelabai, žodžiu visi esame guodžiami, gydomi ir atjauta apdovanoti, apie dėmesį eiliniam žemės kirminui, eiliniam varguoliui jau nė nekalbu, nebesikartoju, čia juk tik mūsuose gailestis ir meilė, gydantis žodis, pagalba aiškių aiškiausiai ir ryškiai vyrauja. Burtų, vadinasi, ir kitais metais bus.

Štai niekaip neatsistebiu tuo stebuklingu baseinu, kuriame pliuškenamės jau beveik metus, nesvarbu, kad dugno nėra. Stebuklingai mūsuose projektai įgyvendinami su bankrutuojančiomis įmonėmis ir kažkaip nepaprastai priduodami neužbaigti darbai. Juokas čia visa tai, svarbu, kad žmonės patenkinti, kad niekaip iš mūsų gyvenimo optimizmas ir gerovė nesitraukia. Tik pagalvokite, kiek kitų valdžių buvo, kiek galvotų galvų pasikeitė, o tik dabar juntame gyvenimo skonį, tik dabar virstame į elitą. Sėkmingo jums, mielieji, virsmo, nepameskite šiame procese tos kelrodės žvaigždės šviesos. Jau daug kartų esu ašai sakęs, kad nesukite galvos dėl ateities, nekelkite nereikalingų klausimų, neieškokite kas ir kodėl. Viskas už jus daroma, mielieji, viskas vardan mūsų, o jei kas ir gausis ne taip, kaip planuota, žinokite, ką reikia kaltinti arba į ką pirštu besti. Nežinote?! Tai ašai jums pasakysiu – kalčiausia opozicija. Jie čia pagalius bando sukišti į ratus (nors atvirai pasakius, ta opozicija man panašesnė į tokią žiemos miegu užmiegančią ar jau miegančią pelę). Ai tiek to tos politikos ir tų darbų. Gyvensime ir matysime, kaip gyvensime, juk mūsų rankose mūsų ateitis, svarbiausia išsaugoti mūsų valdovę, tikėjimą ja ir jos galia, kad nepakeltų sparnų, kad nepaliktų mūsų lizdo, kad ir pridergto.

Nomedos Drazdienės koliažas

Nomedos Drazdienės koliažas

Va sakau, savo kaimynę Pranę per šventes pasveikinsiu, o josios nėra, pas vaikus išlėkusi į užsienį. Taigi pas mus geriau nei bet kokiam užsieny, gal parsiveš savo vaikus atgalios, juk tik čia rojaus karalystė ant žemės. Jau valdovė savo tokių ištikimų kaip Pranė nepalieka, randa jiems prieglobstį ir globą. Kaip geriausias pavyzdys buvusi vice, va sėdi sau ir vargo nemato, jajai sukurtas vos ne vardinis etatas. Mums visiems tai sektinas pavyzdys. Va ir biudžetas bus papildytas padidintais mokesčiais už darželius, Meno mokyklą. Kuo daugiau reikia kelti mokesčius, kad jaustume vertę tų pačių valdininkų, to paties meno, to paties darželio ugdymo. Gryniausia tiesa – valdovės burtai, kerai ir jokios apgaulės, tik šviesa ir tiesa mums žingsnius nušviečia.

Su tokiomis optimistinėmis mintimis baigiu šiuosius metus. Linkiu Jums išminties, linkiu Jums geros nuotaikos, linkiu Jums linksmų dienų ir pasižadu toliau budėti, toliau savo mintimis dalintis, toliau būti tarpininku žemėje tarp valdovės skaidriausiosios ir Jūsų. Linkiu ir valdovei skaidriausiajai, nesvarbu, kad šuns balsas į dangų neina, mus varguolius savo burtais stebinti, ir toliau taip įtikinamai ir nemirksint rūpintis mumis, ir toliau taip pat atsakingai ir nuoširdžiai projektuoti, įgyvendinti ir pakylėti gyvenimo, kultūros, švietimo lygį mūsų karalystėje. Ir galų gale įdėti tą dugną baseine, nes jau pabodo pavyduoliams aiškintis, kodėl mudu su savo pačiute neburbuliuojame sporto ir pramogų komplekse.

Gražių ir laimingų Naujųjų metų, mielieji! Jūsų Varpininkas!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*