Naujausios žinios

Armagh Lithuanian Community „Amber“ bendruomenės dovanos šiemet pasiekė daugiau vaikų

Jau septynerius metus iš eilės Širvintų rajone gyvenantys vaikai sulaukia dosnių dovanų iš Šiaurės Airijos. Šiemet Kalėdų elfai buvo ypač dosnūs. Dovanos ir saldainių dėžutės iš Armagh Lithuanian Community „Amber“ bendruomenės narių ir Loretos Bubinaitės-Buožienės atkeliavo ne tik Širvintų rajono vaikų globėjų draugijos globojamoms šeimoms, bet ir Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre Globos, krizių bei šeimos padaliniuose gyvenantiems vaikams. Airijoje gyvenančių lietuvaičių dosnumo dėka šiemet Kalėdų dieną puikiomis dovanėlėmis ar saldumynais galėjo džiaugtis net apie aštuonios dešimtys vaikų.

Armagh Lithuanian Community „Amber“ bendruomenės nariai, išeiviai iš Lietuvos kartu su šios akcijos iniciatore Loreta Bubinaite-Buožiene jau septintus metus iš eilės su meile ir rūpestingumu surenka ir atsiunčia dovanas mažiesiems širvintiškiams, o šiemet ir Vilniaus rajone gyvenantiems vaikams. Dovanų dėžutėse šeimos rado šiltą aprangą, saldumynų, žaislų, merginos, vaikinai kosmetikos ar kitokių džiuginančių niekučių. Šią paramą organizuoja bei padeda iki mūsų organizacijos durų viską pristatyti Loreta Bubinaitė-Buožienė. „Kodėl padedu? Kažkada pati labai sunkiai gyvenau ir suprantu, kas tai yra. Aš ne dovanoju, aš dalinuosi…“ – kartą kukliai atsakė Loreta, paklausta, kodėl ji skiria laisvą laiką ir energiją savo tautiečiams Lietuvoje. Ji kelis metus iš eilės suburia Šiaurės Airijoje gyvenančius lietuvius vienam tikslui – pagelbėti sunkiai gyvenančių šeimų tėveliams pradžiuginti jų atžalas puikiomis dovanomis, o šiemet truputį džiaugsmo iš tolimos šalies atsiuntė ir vaikams, kuriems likimas skyrė gyventi skyrium nuo biologinių tėvų.

Armagh Lithuanian Community „Amber“ bendruomenės dovanose yra visko: pradedant drabužiais ir žaislais, baigiant maistu ir higienos priemonėmis. Paprašyta įvardinti savo pagalbininkus, Loreta tik atsako, kad jų labai daug. Ir išties, supirkti ir šventiškai supakuoti daugiau kaip aštuoniasdešimt dovanų, vienam be patikimos komandos būtų nepaprastai sunku. Tėveliai bei dovanomis pradžiuginti vaikai siunčia šiltus linkėjimus tautiečiams į Šiaurės Airiją ir kviečia kiekvieną jų aplankyti, susipažinti ir pabendrauti čia – Lietuvoje.

Kalėdos – puikus metas, kai gali dalintis gerumu, jo sulaukti iš visai tau nepažįstamo žmogaus. Bet labai svarbu žinoti, kad mūsų pagalbos, palaikymo ar paramos reikia ne tik per šį šventinį laikotarpį, bet ir visus metus. Linkime visiems, kad Naujieji metai būtų dosnūs gerumo, rūpesčio ir santarvės. Ir primename, kad geriausia dovana be tėvų likusiems vaikams yra šeima.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*