Naujausios žinios

Artėjančios Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga įteiktos „Gerumo žvaigždės“

Šaltinis: socmin.lt

Šiandien iškilmingo, artėjančios Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga surengto šventinio koncerto „Esame drauge“ metu socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ne tik pasveikino žmonių su negalia bendruomenę bei dirbančiuosius neįgaliųjų integracijos srityje, bet ir aukščiausiu ministerijos apdovanojimu – „Gerumo žvaigždėmis“ – pagerbė kompozitorių, dainininką Stanislavą Stavickį-Stano, dirbantį socialinių problemų komunikacijos srityje, bei Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentę Rasą Kavaliauskaitę.

„Kuo daugiau aktyvių, kitų žmonių rūpesčiams neabejingų, pilietiškų žmonių savo darbais ir iniciatyvomis prisideda prie žmonių su negalia integracijos, tuo gražesnę visuomenę, kurioje gera kartu gyventi mums visiems, galime sukurti“, – sakė ministrė A. Pabedinskienė.

Stanislovas Stavickis, visuomenėje taip pat žinomas kaip Stano, socialinių problemų komunikacijos srityje aktyviai dirba jau ketverius metus. Neįgaliuosius, skurdą patiriančius žmones jis įtraukia į socialinius projektus ir dalyvauja televizijų rengiamuose projektuose, prisideda prie šių žmonių integracijos į visuomenę, jų problemas viešina televizijos laidose. 2015 m. pavasarį jo vadovaujamas „Aklųjų choras“ laimėjo TV3 televizijos organizuotą chorų konkursą.

Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė Rasa Kavaliauskaitė savo aktyvia ilgamete veikla ženkliai prisideda prie žmonių su negalia integracijos skatinimo. Be gausių kitų nuveiktų darbų, jos pastangomis įgyvendintas novatoriškas projektas „Be slenksčių“ bei pradėti kiti projektai, įkurtas Lietuvos neįgaliųjų forumas.

Primename, kad gruodžio 3-ąją Jungtinės Tautos paskelbusios Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena.

Originalų tekstą skaitykite čia

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*