Naujausios žinios

Aš nekalta – čia rusai puola

Jonė LIEPONĖ

Asociatyvi nuotrauka. Šaltinis: www.diena.lt

Žinot, brangieji, sėdžiu aš prie langelio, žiūriu žydrojo ekrano transliacijas ir negaliu atsistebėti tais mūsų išmintingaisiais politikais. Matyt, šylant orams, kai kurios mums nežinomos ir taip ne itin kietosios medžiagos tampa visiškai skystomis. Klausite, kodėl taip mąstau. Ogi kaip gi kitaip galima galvoti, kai paklausai kai kurių politikų kalbų kalbelių bei skundų skundelių. Jiems viskas galima, net tuoktis komandiruočių metu užsienyje. Juk algą vis tiek mokės, dirba jis ar medų kopinėja su nauja sutuoktine.

Nuvilnijo skandalėlis po visą šalelę, kai vienas žymus politikorius, Žygimantu vadinamas, šnekėjosi su neva labai pagalbos trokštančiu rusakalbiu ir taip nusip…, kad raudonis išmušė jo klausant. Pasirodo, mūsų garbingieji išrinktieji priklauso „šaikom“, bendrauja su mafija ir jų pagalbos siūlo tiems, kas tik jos prašo. Rusijos pokštautojai sumanė pasijuokti ir jiems tai lengvai pavyko. Tik pakalbintas politikas išpylė savo užkulisines mintis pirmam pasitaikiusiam. Matyt, tikrai skystis spaudė kai kurią vietą. Minčių ir apie mūsų Prezidentą nepagailėjo. O ko gi bijoti, juk jo partija didžiausia ir Ingrida už jį visomis keturiomis, kaip kalbėjo pokštininkams politikas. Tik antraip ėmė kalbėti, kai šį politiką pakalbino nacionalinis transliuotojas. Tas ėmė gintis, kad čia visai ne jo kalbėta, kad viskas surežisuota, sumontuota ir išprovokuota. Žygis aiškino, kad yra nekaltas ir jį tokiais būdais rusai puola.

Norint patikėti šiuo politiku, reikia atsisakyt tikėti savo ausimis ir akimis. Taip akylai stebėjau pokalbio metu jo lūpas, tai net abejonių nekilo, kad jos juda ne žodis žodin. Taip konkrečiai viskas buvo sakyta jo, nors imk ir susipyk su tomis savo porinėmis kūno dalimis. Matyt, teks taip ir padaryt, nes komentatoriai politologai visi kaip vienas stojo politiko pusėn ir teigia, kad tai ne jo, o rusų darbas.

Šalia nusišnekėjimo skandalėlio vėl Darbo partijos reikalai užgriuvo. Pasirodo, vieno tos partijos politiko padėjėjas ėmė ir pasiūlė milžiniško dydžio kyšį ne kam kitam, o pačios ponios Maldeikienės sūnui. 50 tūkstančių, sakysit, ne milžiniška suma. Na, jums gal ir ne, man, draugaujančiai su mūsų šalyje mokama pensija, suma nereali net svajonėse. Bet štai ir tas politikas ginasi, kad jis iš vis nieko nesupranta ir nežino kam, kas, kiek ir už ką davė, o va jį specialiosios tarnybos tardė žiauriai, smaugė, plėšė drabužius, neleido skambinti advokatui. Rankos kruvinos, kelnės suplėšytos ir visa tai dėl kažkokio azartinių žaidimų įstatymo. Azartą kažkas tikrai pajuto, ne kitaip. Politikas kalba, kad su juo bando susidoroti ir tada, kai jau susidoros, tai jau tikrai Stambulo konvenciją priims ir tada jau galas tradicinėms vertybėms ir šeimoms.

O mūsų carystėje viskas ramu. Su tuo jus visus ir sveikinu. Nauja tik tai, kad naujas prekybos centras jau pradėtas statyti ir netrukus jau turėsime vietelę akims paganyti, nes išlaidoms tektų kyšio palaukti. Kadangi tektų laukti visą amžinybę, tai susitaikau su realia pensininko padėtimi ir keliauju į gamtinį baseiną, savo tvenkinuką pasiturkšti. Vanduo ir saulė suteikia galimybę ištrinti iš atminties kvailas politiko kalbas ir gynybinius puolimus.

Linkiu ir jums kuo daugiau saulėtų dienų. Tuoj tuoj sveikinsim Jonus ir Janinas, bus proga susitikti su draugais ir artimaisiais. O jau su jais kalbėsimės tikrai ne apie politikus ar politiką. Rasime daug svarbesnių temų: kaip auga agurkai ar žydi pomidorai, ar bus šiemet obuolių ir vyšnių…

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*