Naujausios žinios

Bagaslaviškio dienos centro vaikams stebuklai prasideda

Bagaslaviškio vaikų dienos centro vaikai gruodžio 1 dieną lankėsi Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, kur įsikūręs „CURIOCITY“ – miestas smalsiems vaikams. Tai pats didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras, skirtas kokybiškam šeimos laisvalaikiui. Vaikai turėjo galimybę skristi erdvėlaiviu į kosmosą, statyti namą iš plytų, susipažinti su greitosios pagalbos, policijos ekipažų darbu, čiuožti vaivorykšte, konstruoti, dainuoti dainas pagal karaokė muziką ir po to klausytis, kaip buvo atlikta daina, virtuvėje gaminti valgį, jį patiekti lankytojams, susipažinti su medžiais, smegenų sandara, stomatologine kėde ir dantų taisymu, bitininkyste, avininkyste, gyvulininkyste, žmogaus kūno sandara ir kokias funkcijas atlieka kiekviena žmogaus kūno dalis. Vienu žodžiu, vaikai turėjo galimybę „Curiocity“ centre ne tik žaisti, bet ir patirti, išmokti, pajausti, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesijomis bei mokslo sritimis. Renginių amfiteatre vaikai linksminosi pagal interaktyviame ekrane rodomus šokių judesius.

Antrame pramogų centro aukšte kiekvienas vaikas turėjo galimybę tapti pasirinktu herojumi. Tai padėjo padaryti animatoriai. Šalia esančioje salėje vaikai vaišinosi picomis, vaisiais, saldumynais, sultimis. Po 3 valandų linksmybių ir žaidimų vaikai susitiko su Kalėdų seneliu, kuris kiekvienam vaikui įteikė advento kalendorių, o Bagaslaviškio vaikų dienos centrui padovanojo žaidimų, kuriais galės žaisti visi Dienos centro vaikai, knygą ir saldainių. Kalėdų senelis visus susirinkusius vaikus vaišino skaniu tortu.

Po visų linksmybių vaikų laukė dar vienas siurprizas – vaikai pamatė Kauno Rotušės aikštėje stovinčią ryškiomis spalvomis papuoštą eglę.

Vaikams labiausiai patiko „Curiocity“ centre važinėtis mašinomis, čiuožti slydimo takeliais, darbuotis virtuvėje, šokti bei susitikti su Kalėdų seneliu, kartu su juo daryti mankštą. Patiko ir puošni eglė. Vaikai tokios gražios dar nebuvo matę. Vaikai, Dienos centro darbuotojos dėkingos UAB „Ernst Young Baltic“ už šią puikią Kalėdinę dovaną.

Bagaslaviškio vaikų dienos centro informacija ir nuotraukos

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*