Naujausios žinios

Bagaslaviškio vaikų svajota iškyla

Straipsnis skelbtas laikraštyje „Širvis“ 2019-06-12 Nr. 22 (176)

Prasidėjusią vasarą ir vaikų gynimo dienos šventę Bagaslaviškio vaikų dienos centro vaikai kartu su tėveliais sutiko Kaune. Vaikai svajojo aplankyti Kauno zoologijos sodą ir pasivaikščioti po miestą Taip sutapo kad VO „Gelbekit vaikus“ padovanojo Bagaslaviškio dienos centrui pasiplaukiojimą laivais Kauno mariomis. Vaikams tai buvo didelė šventė – jų norai išsipildė su kaupu.

Jau 81 metus veikiančiame zoologijos sode vaikai su tėveliais ir juos lydinčiais savanoriais pamatė beveik 2 000 tūkstančius gyvūnų. Jame daug paukščių, žuvų, roplių ir įvairių žinduolių. Zoologijos sode daug erdvės, supynių, karuselių, tramplynų. Taigi vaikams buvo kur išlieti savo energiją.

Susipažinę su zoologijos sodo gyventojais ir prisipramogavę, vaikai su tėveliais vyko prie Kauno marių pas kapitoną Ramūną.Ten jų laukė pasiplaukiojimas katamaranu ir jachta. Kaitriai švietė saulutė, tad vėjelis ir vanduo atgaivino iškylautojus. Kauno mariomis plaukiojo valandą. Laivai lenktyniavo tarpusavyje. Plaukiojimas laivais vaikams paliko didžiulį įspūdį.
Bagaslaviškio dienos centras dėkoja VO „Gelbekit vaikus“, kapitonui Ramūnui, vairuotojui Mantui, lydėjusioms savanorėms Jolantai ir Alinai už smagią, įsimintiną kelionę.

Bagaslaviškio vaikų dienos centro informacija ir nuotraukos

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*