Naujausios žinios

Bebras išgelbėtas! (vaizdo įrašas)

srf  logo

Vytenis Dapkevičius, Sigitas Bankauskas ir Gintautas Pečiulis, įlipę į užtvankos boksą, ištraukė bebrą iš spąstų.

Vakar, „Širvio“ portale paskelbus žinutę  apie užtvankos bokse jau savaitę besikankinantį bebrą, Virginijus Sarpauskas ir „Širvio.lt“ administratorius Vytenis Dapkevičius nusprendė nieko nelaukę patys gelbėti išvargusį gyvūną. Jau rašėme, kad nė viena institucija nesiėmė jo gelbėti. Apie tai skaitykite čia. 

Vytenis Dapkevičius su Virginijumi Sarpausku ir Daumantu Amankavičiumi susitiko 11 val. Širvintose prie užtvankos ir, aptarę gelbėjimo operacijos planą, ilgai nelaukę ėmėsi veiksmų.

Vytenis vienas lipo į vieną iš užtvankos boksų. Keli bandymai ištraukti bebrą su maišu ar su kilpa buvo nesėkmingi. Prie gelbėjimo operacijos prisijungė Alionių seniūnijos seniūnas Sigitas Bankauskas, kuris atsivežė specialų tinklą. S. Bankauskas ir išėjęs į pensiją policijos pareigūnas G. Pečiulis be jokių apsaugų įlipo į užtvankos boksą. S. Bankauskas pirmu bandymu  su tinklu pagavo bebrą, bet šiam pavyko išsprukti. Antrasis mėginimas buvo sėkmingas. Bendromis jėgomis visi trys vyrai įdėjo bebrą į maišą. Į viršų maišą iškėlė pats Daumantas Amankavičius, kuris pirmasis pamatė patekusį į nelaimę bebrą, nepraėjo abejingai pro šalį.

Gelbėjimo operacija truko 2 valandas ir tik suvienijus jėgas bebras gali vėl mėgautis laisve. Jį į saugią vietą nugabeno Margarita Mekšėnaitė, Simas Glumbakas, Virginijus Sarpauskas ir Daumantas Amankavičius. Nejučiomis prisimenu posakį: „Kartu mes galime viską“.

Gelbėjimo operacijos vaizdo reportažą galite pamatyti čia:

4 Comments on Bebras išgelbėtas! (vaizdo įrašas)

  1. Šaunu, kad vyrai pamirśę politinius pykčius, ambicijas suvienijo jėgas ir iśgelbėjo gyvūno gyvybę.

  2. Šie žmonės tikri šaunuoliai! Bebrui – sėkmės!

    ps. pakrančių tvarkymo projektų iniciatoriams – video matosi švieži kelmai pakrantėse, o juk aplinka priklauso ne tik žmonėms:}

  3. Kodėl nepaminejo Arnoldo Grinio, kad jis prase gamtos apsaugai, matyt ji nesuregavo

  4. Malačiai vyrai. Gyvenimas gražesnis, kai pamatai, kad gyvūne pamato nelaimės į, o ne kąsnio gabalą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*