Naujausios žinios

Bendradarbiavimo ir susikalbėjimo šventė

Laura Kirtiklienė

Rugsėjo 27-ąją, spalio 2-ąją ir 5-ąją socialiniai darbuotojai, policijos pareigūnai ir pedagogai šventė profesines šventes. Pirmą kartą Savivaldybės iniciatyva trijų profesijų atstovai buvo sukviesti drauge paminėti savo profesines šventes.

Spalio 5 d. Širvintų kultūros centre linksmai ir šventiškai nusiteikę šurmuliavo socialiniai darbuotojai, policijos pareigūnai ir pedagogai. Meno mokyklos atliekamais kūriniais jie buvo kviečiami į koncertą, kurį iniciavo Širvintų rajono savivaldybė. Į šventę taip pat atvyko Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Laisvūnas Bartkevičius, Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys Vytautas Gapšys, Švietimo ir mokslo ministro patarėjas Ritas Vaiginas, Tarybos nariai, Savivaldybės ir Administracijos vadovai. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, tardama sveikinimo žodį, pabrėžė, kad ši šventė yra trijų profesijų atstovų – socialinių darbuotojų, policijos pareigūnų ir pedagogų – bendradarbiavimo ir susikalbėjimo ženklas. „Nuo Jūsų priklauso žmogaus likimas. Dėkoju Jums už atsakingumą ir pareigingumą!“ – kalbėjo merė.

Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Laisvūnas Bartkevičius Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienė vardu pasveikino koncerto dalyvius ir įteikė padėkas Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro Ilgalaikės (trumpalaikės) globos padalinio vadovei Stasei Bareckienei, Pagalbos į namus padalinio socialinio darbuotojo padėjėjai Donatai Apavičienei, Darbo su rizikos šeimomis socialinei darbuotojai Indrei Audėjūtei, Socialinių paslaugų centro psichologei Laurai Vaitkūnaitei, Ilgalaikės (trumpalaikės) globos padalinio socialinei darbuotojai Jurgitai Bagdonavičienei.

Pasveikinti socialiniai darbuotojai

Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys Vytautas Gapšys policijos pareigūnams palinkėjo sėkmės prasmingai ir kilniai vykdyti savo misiją – ginti rajono žmonių teises ir laisves, saugoti visuomenę, padėti žmogui, šeimai ir bendruomenei. Seimo narys už atsakingai vykdomas pareigas padėkas įteikė Širvintų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkui Vladui Butkui, Prevencijos poskyrio tyrėjai Laimai Paškauskaitei ir šio Poskyrio tyrėjui Mindaugui Chmieliauskui, Kelių policijos grupės vyresniajam specialistui Andriui Petrauskui.

Pasveikinti policijos pareigūnai

Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys Vytautas Gapšys Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės vardu pasveikino ir padėkas įteikė Švietimo centro direktorei Daivai Vinciūnienei, Pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymo reikalams Danutei Zinkevičienei.

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės vardu padėkomis apdovanotos pedagogės

Švietimo ir mokslo ministro patarėjas Ritas Vaiginas džiaugėsi susirinkusių trijų profesijų atstovų gausa. Pasak patarėjo, jeigu nebūtų mokytojų, neturėtume gerų policijos pareigūnų, socialinių darbuotojų, gydytojų ir kitų sričių atstovų. „Mokytojas yra ne tik tas, kas moko disciplinos [dalyko – red. pastaba], bet ir mūsų motinos, tėvai, broliai, seserys. Jų dėka išugdomas žmogus, kuris garsina kraštą, Lietuvą,“ – kalbėjo Ritas Vaiginas. Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės vardu patarėjas įteikė padėkas Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojai metodininkei Aldonai Barkauskienei, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos matematikos mokytojai ekspertei Palmirai Puzinaitei, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotojai neformaliam ugdymui Margaritai Vaičelytei, Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos matematikos mokytojui metodininkui Marijanui Semaško.

Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės padėkomis apdovanoti mokytojai

Merė Ž. Pinskuvienė Socialinių paslaugų centro Ilgalaikės (trumpalaikės) globos padalinio skalbėjai Danutei Igliukienei padėkojo už kasdien vykdomą, bet kiekvienam nematomą darbą. Savivaldybės padėkas merė taip pat įteikė Širvintų policijos komisariato Prevencijos poskyrio specialistei Gintai Čepienei, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojai metodininkei Jadvygai Apavičienei, Širvintų policijos komisariato Patrulių būrio vadui Alvydui Bagdonui.

Savivaldybės padėkomis apdovanoti policijos pareigūnai, pedagogai, socialiniai darbuotojai

Po padėkų ir apdovanojimų šventinio vakaro vedėjai pakvietė visus pasigrožėti Savivaldybės dovanojamu koncertu „Baltos svajos“. Koncertinę programą atliko Kauno valstybinio muzikinio teatro artistai ir aktorius Vytautas Rumšas vyresnysis. Buvo matyti, kad šventės dalyvius pakylėjo V. M. Putino, A. Baltakio, Just. Marcinkevičiaus skaitomos eilės, artistų atliekamos dainos iš miuziklų, baleto artistų pasirodymas. Šventės dalyviai džiaugėsi gražiu koncertu.

L. Kirtiklienės nuotraukos

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*