Naujausios žinios

Bendrai užkirskime kelią kontrabandai Širvintų rajone

Ar žinojote, kad net jei ir nevartojate kontrabandinių prekių, nuo kontrabandos sukeliamų padarinių vis tiek nukenčiate? Nelegaliai realizuotos akcizinės prekės dėl nesumokėtų akcizų, valstybei atneša nuostolius. Prarastos lėšos už akcizines prekes nebegali būti panaudojamos kiekvieno iš mūsų gerovei šalyje kurti. Tad iš esmės sakyti, jog nuostolį patyrė valstybė, tai sakyti, kad nuostolį patyrėme kiekvienas iš mūsų.

Širvintų  policijos pareigūnai per šiuos metus nustatė net 34 asmenis, vartojusius, gabenusius, pardavusius ar kitaip realizavusius akcizais apmokestinamas prekes. Iš šių asmenų 21 asmuo neteisėtai įsigijo, laikė, gabeno ar realizavo  kontrabandines cigaretes, 10 asmenų laikė ar realizavo nelegalų alkoholį ir 5 asmenys, pažeisdami nustatytą tvarką, laikė ar gabeno naftos produktus. Iš nelegalios apyvartos paimta 6024 pakeliai kontrabandinių cigarečių, 4390 t dyzelino, 128,65 l naminės degtinės.

Širvintų rajono policijos pareigūnai ragina neužsimerkti prieš nelegalių akcizais apmokestinamų prekių vartojimo apraiškas mus supančioje aplinkoje. Žinojimas, kad giminaitis, draugas, kolega ar kaimynas perka, vartoja ar platina akcizais apmokestinamus produktus, sąžiningą, visuomenės gerove suinteresuotą pilietį įpareigoja apie tai pranešti policijai. Raginame būti aktyviais, elgtis pilietiškai ir bendradarbiauti su policija, pranešant apie žinomą ar matomą nusikalstamą veiką. Matydami, bet nieko nedarydami, prisidedate prie nusikalstamos veikos. Policijos pareigūnams svarbi bet kokia informacija.

Apie akcizinių prekių neteisėtą realizavimą ar vartojimą ar įtarimus, kad tokia veika yra vykdoma, visada galite pranešti policijai. Tai galite padaryti paskambinę telefonu (8 5) 271 6050, prisistatyti arba pateikti informaciją anonimiškai. Taip pat visada galite atvykti į policijos komisariatą, pasidalinti informacija su Jus priėmusiu pareigūnu ar kreiptis tiesiogiai į Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK viršininką Eriką Jaloviką telefonu 8 666 60 60 500 ar atvykus į policijos komisariatą. Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK pareigūnai, siekdami mažinti šešėlinės ekonomikos mąstą ir užtikrinti piliečių gerovę, patikrins visą gautą informaciją.

Tikimės Jūsų supratingumo ir aktyvumo.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*