Naujausios žinios

Brangsta Kultūros centro patalpų nuoma

Šaltinis: www.facebook.com/Širvintų-kultūros-centras/

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas sprendimas „Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2008 m. spalio 28 d. sprendimo Nr. 1-226 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro patalpų nuomos trumpalaikiams renginiams tarifų patvirtinimo“ pakeitimo.

Tarybos posėdžio metu Tarybos narė Elena Davidavičienė, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė, išrinkta pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos sąrašą, iškėlė klausimą, kodėl nenumatytos nuolaidos bilietams į renginius neįgaliesiems ir mokiniams. Merė Živilė Pinskuvienė atsakė, kad sprendimas buvo ruošiamas pagal pačios E. Davidavičienės išreikštas pastabas komiteto metu.

„Širvis“ teiraujasi Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro vadovų dėl nuolaidos bilietams į renginius neįgaliesiems ir mokiniams.

„Tokios nuolaidos patvirtintos  ir nebuvo Kultūros centre.“ – atsakė Kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Arūnas Vaitkevičius.

Pastudijavus 2008 m. spalio 28 d. sprendimą Nr. 1-226 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro patalpų nuomos trumpalaikiams renginiams tarifų patvirtinimo“  paaiškėjo, kad tikrai nuolaidos nebuvo numatytos. Sprendimą galite rasti čia: Kultūros centro salių nuoma 2008-2015 m.

Šiuo klausimu pakalbinome laikinai einančią Kultūros centro direktoriaus pareigas Rytę Bareckaitę.

„Tarybai reikėjo tiksliai parašyti bus taikomos nuolaidos ar ne. Mes susidūrėme su maža kaina, tarkime 1 euras, ir tada kaip taikyti nuolaidas. Pritaikius nuolaidą gaunasi tokia kaina, kuriai mes neturime nominalo. Mes tikrai norime taikyti nuolaidas neįgaliesiems ir mokiniams, bet Kultūros centro organizuojamų  renginių bilietų kainų nominalai yra 1,2,3,4,5 ir taip iki 20 eurų. Kaip taikyti nuolaidą, kai susidursime su 3 eurų bilieto kaina ir panašiai. Profesionalų atvykstančių renginių, kai jie gali, jie visada taiko. Kultūros centre vykstančiuose renginiuose stengsimės rasti galimybių nuolaidas taikyti.“ – atsakė R. Bareckaitė.

Širvintų rajono savivaldybės kultūros  centro teikiamų paslaugų įkainius, patvirtintus šiame Tarybos posėdyje, rasite čia: KULTŪROS CENTRO salių nuoma 2016 m.

Įvestas naujas „Kultūrinis mokestis“ – mokestis švarai ir tvarkai palaikyti organizuojant Kultūros centro renginius – nuo 1 iki 2 Eur./vnt.

„Už“ balsavo 16 Tarybos narių.

 „Susilaikė“ – 4.

2 Comments on Brangsta Kultūros centro patalpų nuoma

  1. Įdomu, kur ir kam eina pinigėliai už privačių asmenų balius kultūros centro filialuose. Pasirodo, kad kultūros namų filialuose tokių balių metu alkoholis liejasi laisvai- ir niekam nesvarbu, kad tai kultūros įstaiga.

  2. Ten baliavoja ne DP, o kitiems galima. Jeigu būtų darbiečiai, skambėtų abu tiesos altoriai nuo faktų viešinimo ir fotografijų. Dabar tylu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*