Naujausios žinios

Būk matomas- būsi saugus

Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuras ir Širvintų rajono policijos komisariatas Širvintose organizavo akciją „ Būk matomas- būsi saugus“, kurios tikslas – skatinti gyventojus tamsiu paros metu nešioti atšvaitus ir taip saugoti savo sveikatą bei gyvybę.

Rugsėjo 6 d. rytą Visuomenės sveikatos biuro specialistės kartu su  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnais, talkinant jaunosioms policijos rėmėjoms, prie pėsčiųjų perėjų, vedančių į pradinę mokyklą ir „Atžalyno“ progimnaziją, dalino atšvaitus  į mokyklą skubantiems mokiniams. Pareigūnai taip pat  informavo kaip taisyklingai juos nešioti, kad būtum matomas tamsiu paros metu. Atšvaitas –  juostelė dedamas ant dešinės rankos, aukščiau riešo.  Vaikams buvo primenama, kad pats atšvaitas nešviečia. Jis tik atspindi automobilių žibintų šviesą ir nematomus padaro matomais. Deja, ne visi eismo dalyviai supranta jų svarbą, žmogų su atšvaitu vairuotojas gali pastebėti iš penkis kartus didesnio atstumo nei be atšvaito.

Akcijos organizatoriai praeiviams palinkėjo geros dienos ir priminė, kad reikia elgtis atsakingai, turint su savimi asmeninę saugos priemonę – atšvaitą – patekti į eismo įvykį tikimybė yra labai maža. Akcijos metu Širvintų mokiniams išdalinta 500 atšvaitų, todėl tikimės, kad jie bus matomi ir saugūs.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*