Naujausios žinios

Čiobiškio eglutę įžiebė nykštukai ir beždžionėlė

Gruodžio 12 dienos vakarą Čiobiškyje vyravo džiugi kalėdinė nuotaika. Į kiemelį prie Širvintų kultūros centro Čiobiškio filialo susirinko gausus būrys žmonių, iš kurių didžiausią ir svarbiausią dalį sudarė vaikai. Kiemelyje stovėjo aukšta, puošni sidabrinė Kalėdų eglė. Visiems buvo įdomu, kas čia dabar vyks. Muzikos garsai mums priminė, kad pas mus jau ateina Kalėdos. Daug mažų ir didelių nykštukų puošė eglę, o kiemelyje susirinkusius žmones su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis pasveikino pats didžiausias nykštukas vardu Virginijus (Čiobiškio seniūnijos seniūnas). Po pasveikinimo visų žvilgsniai nukrypo iš kažin kur atsiradusią sidabru žėrinčią sniego karalienę, kuri muzikos fone barstė sniegą, dovanojo jį visiems susirinkusiems. Sniego karalienė pakvietė visus į smagų ratelį „Sninga Kalėdom“, pažadėjo, kad per Kalėdas tikrai atsiųs sniego.

Tačiau bešokdami pamatėme, kad į būrį įsijungė kažkokia gauruota, tamsi būtybė. Pasirodo tai beždžionėlė, apsikabinusi bananais, atkeliavo į eglės įžiebimą. Gal Čiobiškio šile gyvena beždžionėlės? Tačiau ten jų niekas nematė. Beždžionėlė paaiškino dėl ko ji atsirado Čiobiškyje: juk artėja 2016 metai, tai – beždžionės metai. Visi ją mielai priėmė, kadangi ji ne tik linksma, pamaiva, bet dar ir dosni, dalino bananus, o šventės pabaigoje beždžionėlė (Čiobiškio bendruomenės pirmininkė Vita Tamoševičiūtė), dar vaikams dovanojo minkštus žaislus.
Kažkur iš tamsos išniro aukštas, raudonai apsirengęs Kalėdų senelis. Pasisveikinęs su žmonėmis jis pasidžiaugė, kad Čiobiškio seniūnijos žmonės laukia švenčių, pasipuošė eglę. Senelis paragino visus, kad kas dar neparašė seneliui laiško, tai dabar dar galima jį parašyti, nes veikia Kalėdų senelio paštas, į kurį vaikai nešė savo laiškus. Kalėdų senelis pažadėjo, kad traukinys su dovanomis Čiobiškį pasieks jau per Kalėdas, todėl pakvietė visus pamatyti ir išgirsti, kaip traukinys veš tas dovanas. Visi smagiai ėjo kartu su Kalėdų seneliu, beždžionėle, sniego karaliene ir visais susirinkusiais ratelį-traukinuką.
Visiems sušukus 3-2-1 įvyko stebuklas! Įvairiomis spalvomis sužibo nuostabi eglutė, vienas po kito kilo ir leidosi fejerverkai.
Po įžiebimo visi buvo pakviesti į salę, į grupės „Baika“ koncertą.
Šventę vedė Čiobiškio filialo vedėja Vida Dambrauskienė. 
Nuotraukos Vidos Dambrauskienės.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*