Naujausios žinios

Darbo biržoje renginių ciklas absolventams bei abiturientams „Nuo diplomo iki darbo sutarties“

2017 m. liepos – rugpjūčio mėn. Lietuvos darbo birža organizuoja renginių ciklą „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ studijas baigusiems aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventams bei darbo biržoje registruotiems abiturientams.

Siekiant ne tik sparčiau ir sklandžiau integruoti abiturientus bei absolventus į darbo rinką, bet ir kiekvienam skirti individualų dėmesį, patarti ir padėti rasti geriausias profesines galimybes, supažindinti su darbo paieškos būdais, skatinti jaunuolius planuoti savo karjerą, ugdyti asmenines savybes ir gebėjimus, taip pat parengtus naujus specialistus pristatyti darbdaviams, padedant apsirūpinti reikiama kvalifikuota darbo jėga, Vilniaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centras Širvintose kviečia visus studijas baigusius aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventus bei abiturientus dalyvauti renginių ciklo absolventams ir abiturientams „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ renginiuose.

2017 m. rugpjūčio 17 d. vyks abiturientų ir absolventų susitikimas su Širvintų rajono darbdaviais, bus pristatytos įmonių veiklos bei įsidarbinimo galimybės.

2017 m. rugpjūčio 23 d. Širvintų skyriuje vyks Valstybinės darbo inspekcijos seminaras „Nori dirbti? Turi žinoti!” absolventams ir abiturientams apie nelegalaus (neteisėto) darbo daromą žalą. Bus teikiamos konsultacijos saugos ir sveikatos bei darbo teisės klausimais. Valstybinės darbo inspekcijos atstovai pristatys jaunimui aktualią, su pirmuoju darbu susijusią informaciją.

2017 m. rugpjūčio 30 d. vyks informacinis renginys, kurio metu absolventams ir abiturientams bus suteikta informacija apie savarankiško užimtumo rėmimo priemonę. Renginyje taip pat dalyvaus VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas regione, kuris susirinkusiems jaunuoliams padės atsakyti į klausimą „Nuo ko pradėti savo verslą?“.

Vilniaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centras Širvintose bendradarbiaudamas su socialiniais partneriais ir darbdaviais kviečia visus abiturientus ir absolventus dalyvauti akcijos metu vykstančiuose renginiuose visą vasaros laikotarpį.

Mus rasite: Plento g. 41, LT-19125 Širvintos, Tel. (8~382) 51 621

El. paštas: info.sirvintos@ldb.lt

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*