Naujausios žinios

Debatai tarp kandidatų į mero postą

 

 

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ organizuoja kandidatų į mero postą debatus, kurie vyks vasario 23 d. (šeštadienį) 14 val. Širvintų raj. Kultūros centre (I. Šeiniaus g. 4). Iniciatyva veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Debatus moderuos žurnalistė Indrė Makaraitytė.

Artėjant 2019 m. savivaldos rinkimams Širvintų rajono gyventojai vėl rinks savo atstovą. Šiemet Širvintų raj. savivaldybėje rinktis reikės net iš 7 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra išmaniausias, nacionalinis politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Širvintų rajonui, kurie bus įrašyti.

„Gaila, kad tiek mažai jaunų žmonių balsuoja rinkimuose. Tačiau tam ši iniciatyva ir deda visas pastangas, kad jaunas pilietis eitų balsuoti ir tai darytų sąmoningai.“ – sako „Žinau, ką renku“ iniciatyvinės grupės narė Kotryna.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris  vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus 57 savivaldybėse bei sudarome galimybę rinkėjams tiesiogiai užduoti klausimus kandidatams į merus virtualioje platformoje www.zinaukarenku.lt. 2019 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda programos Erasmus+ projektas.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/2192725724321223/

SIRVINTOSE_ZKR debatu coveriai-01

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*