Naujausios žinios

Dėkojame už jūsų gerumą

Lietuvoje vis dažniau rengiamos įvairios gerumo ir socialinį aktyvumą skatinančios akcijos. Vis dažniau ir kraujo donorystė sulaukia palaikymo ne tik iš įmonių, įstaigų, gimnazijų, universitetų, bet ir kaimo bendruomenių.

Viena iš jų – Jauniūnų seniūnijos Šiaulių kaimo bendruomenė. Nacionalinis kraujo centras  nuoširdžiai dėkoja  bendruomenei   už neatlygintinos kraujo donorystės rėmimą, už pagalbą rengiant akcijas.

Jau daug donorų  neatlygintinai pasidalino savo krauju su ligoniais. Šiais metais sausio 4 dieną Šiaulių kaime ir vėl  vyko gerumo akcija. Donorai nepabūgo blogų oro sąlygų ir dalyvavo akcijoje.

Šeimininkų gražiai išpuoštoje salėje juos pasitiko Kalėdų senelis su dovanomis, skambančios dainos ir gardūs meduoliai. Tokioje jaukioje aplinkoje kiekvienas donoras jautė šilumą ir pagarbą.

Akcijoje dalyvavo 14 donorų, 11 iš jų galėjo duoti kraujo. Nacionalinis kraujo centras ir Šiaulių kaimo bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems už dovanotą kraują. Kažkam, tai ne tik padės pasveikti, bet galbūt ir išgelbės gyvybę.

Nacionalinio kraujo centro ir Šiaulių kaimo bendruomenės informacija

Nuotraukų autorius Virginijus Sarpauskas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*