Naujausios žinios

Dešimt automobilyje (neskaičiuojant šuns)

Ką darytumėte, jei pamatytumėte jog į Jūsų kaimynų turtą kėsinasi būrys jaunuolių? Greičiausiai praneštumėte apie tai kaimynui ir policijai. Taip spalio 29 d. pasielgė viena Čiobiškio kaimo gyventoja, pastebėjusi, kad būrys paauglių atsukinėja kaimynui priklausančius degalų bakus.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK) pareigūnai reagavo į šį moters pranešimą ir, pastebėję įtartiną automobilį, jį sustabdė. Sustabdžius automobilį, radinys nustebino ir pačius pareigūnus – jame buvo dešimt paauglių. Netilpę į automobilio saloną, du paaugliai išsiropštė iš bagažinės, o kartu su jais ir šuo. Dešimtiese automobilyje (neskaičiuojant šuns), taip šiuo atveju būtų galima perfrazuoti žymiąją britų rašytojo Jerome K. Jerome apysaką „Trise valtimi (neskaitant šuns)“.

Jaunuoliai, tarp kurių ir dvi merginos, pristatyti į Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK komisariatą asmenybėms nustatyti. Nustatinėjant jaunuolių asmenybes, paaiškėjo, kad keli jaunuoliai vienos Vilniaus globos namų įstaigos auklėtiniai, kurių amžius nuo 14 iki 17 metų. Septyniolikmetis jaunuolis vairavo automobilį, neturėdamas tam teisės, o ir paaiškinti, iš kur gavo automobilį, jis negalėjo.

Nors jaunuolių kompanija pavogti nieko nespėjo, tačiau panašu, kad išvyka, iš sostinės pasibaigusi Širvintų komisariate, jų nenuliūdino. Kompanija ir komisariate juokavo, kūrė savaitgalio planus, socialiniuose tinkluose dalinosi asmenukėmis iš komisariato.

Apie jaunuolius ir jų neadekvatų elgesį pranešta tėvams, pilnamečiams broliams ir seserims, globos namų įstaigos darbuotojams. Keli paaugliai yra ieškomi Vilniaus policijos pareigūnų, todėl informacija apie juos Širvintų r. policijos pareigūnai perdavė kolegoms į Vilnių.

unnamed

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*