Naujausios žinios

„Duokim garo!“ Aukštaitijos regioną atstovaus muzikuojanti grupė iš Širvintų „Noragas“

Nuotrauka iš "Širvio" archyvo

Lapkričio 13 d. penktadienį 18:50 val. per LRT televiziją rodys laidą „Duokim garo!“, kurioje varžysis Aukštaitijos ir Mažosios Lietuvos regionai. Aukštaitijos regioną atstovaus keli atlikėjai. Vieni iš jų bus Širvintų rajono savivaldybės Kultūros centro muzikuojanti grupė „NORAGAS“, vadovė Gintarė Jakštienė.

Laida „Duokim garo!“ šį sezoną kviečia pasigėrėti Lietuvos etninių regionų perliukais – muzikantais, dainininkais, šokėjais ir tiesiog talentingais žmonėmis. Netikėtos užduotys ir linksmi konkursai įtrauks Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos pačius įvairiausius kolektyvus į azartišką kovą. Kiekvienas regionas atskleis įdomiausius savo krašto žmones ir tautodailininkus, pasakorius bei iškilias asmenybes ir stengsis surinkti kuo daugiau žiūrovų balsų.  Laidos vedėjai – Stasys Kavaliauskas ir Loreta Sungailienė.

Džiaugiamės, kad šio penktadienio laidoje tarp Aukštaitijos regiono atstovų bus kolektyvas iš Širvintų rajono, muzikuojanti grupė „NORAGAS“, vadovė Gintarė Jakštienė.

Linkime sėkmės!

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*