Naujausios žinios

Dvi Širvintų rajono mokyklos apdovanotos Lietuvos Respublikos Prezidentūroje

Apdovanojimų dalyviai

„Širvio“ informacija parengta pagal http://kksus.lmnsc.lt

Širvintų „Atžalyno“ progimnaziją ir Širvintų pradinę mokyklą rugsėjo 19 d. pasveikino ir įteikė padėkas Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda kaip vienoms iš stipriausių 2018–2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mokyklų. Perduodamas simbolinę estafetės lazdelę Šilalės rajono Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokiniui Augustinui Gečui ir skelbdamas naujojo sezono startą, šalies vadovas linkėjo mokiniams būti sąžiningiems, padėti ne tik draugams, bet ir varžovams, bei garbingai siekti savo tikslų.

Būsimose varžybose sėkmingo starto, atkaklių kovų ir gerų įspūdžių kiekvienam linkėjo Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. Lietuvos Respublikos prezidentūroje mokyklas taip pat pasveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Praėjusį sezoną žaidynėse sportavo apie 200 tūkstančių mokinių iš 58 Lietuvos savivaldybių ir daugiau negu 900 šalies mokyklų.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 2018–2019 m. m. tapo progimnazijų ir pagrindinių mokyklų trečiosios grupės nugalėtoja, prizininke ir I vietos laimėtoja, o Širvintų pradinė mokykla – pradinių mokyklų ir mokyklų – darželių nugalėtoja, prizininke I vietos laimėtoja.
Naujas mokyklų žaidynių startas numatytas lapkričio mėnesį. Pastaruoju metu vykdoma pradinė registracija – mokyklos iki rugsėjo 27 d. renkasi sporto šakas, kuriose nori dalyvauti.

Žaidynes organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, savivaldybės ir mokyklos.

Nuotraukos iš Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos, Širvintų pradinės mokyklos ir Lietuvos mokyklų žaidynių feisbuko paskyrų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*