Naujausios žinios

„Equass Assurance“ sertifikatas Širvintų parapijos globos namų rankose

EQUASS sertifikato iteikimas. Nuotr#EQUASSLietuvoje

Širvintų parapijos globos namams gegužės 20 d. per Vilniuje vykusią konferenciją „Socialinių paslaugų kokybės kultūrą keičiančios patirtys“, iškilmingos ceremonijos metu, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė įteikė „EQUASS Assurance“ sertifikatą. Šis sertifikatas įrodo, kad įstaigoje yra teikiamos kokybiškos socialinės paslaugas ir Europos mastu atitinka visus „EQUASS Assurance“ socialinių paslaugų kokybės kriterijus. Per įspūdingą renginį, vykusį dvi dienas „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje, „EQUASS Assurance“ sertifikatai buvo įteikti dar 59 įstaigoms.

Sertifikato Globos namų bendruomenė laukė jau nuo 2021 m. gruodžio mėnesio, kai buvo patvirtinti spalį atlikto išorinio audito rezultatai. Jais pripažinta, kad įstaiga įsidiegė socialinių paslaugų kokybės sistemą ir yra verta sertifikato „EQUASS Assurance inSocial Service“.

„Didžiuojamės, kad prisidedame prie nacionalinės socialinių paslaugų kokybės sistemos vertinimo ir kūrimo. Įgyta patirtis, diegiant EQUASS sistemą, patvirtino, kad tinkamai diegiame inovacijas individualizuodami socialines paslaugas. Be to, EQUASS padėjo nutiesti draugystės tiltus į socialinės globos įstaigas, įsidiegusias socialinių paslaugų kokybės sistemą“, – gavęs sertifikatą, teigė Parapijos globos namų valdytojas Sigitas Kirtiklis.

Konferencijos metu iš 119 socialinių įstaigų tik keturios, tarp kurių buvo ir Širvintų parapijos globos namai, dalinosi EQUASS diegimo patirčių ir pokyčių praktika. Užimtumo specialistė A. Grybauskienė, atsakinga už socialinių paslaugų kokybės sistemos diegimo koordinavimą įstaigoje, pristatė Globos namų patirtis ir pokyčius. Pranešimo pagrindinė mintis – darbas Globos namuose kaip piligriminė kelionė: tikslą matai, bet svarbiausia – ėjimas.

Tiek pati konferencija, tiek iškilminga ceremonija, kurios metu organizatoriai apgalvojo kiekvieną smulkmeną, parodytas išskirtinis dėmesys socialinėms įstaigoms, pasak A. Grybauskienės, palaiko, motyvuoja ir skatina dar nuoširdžiau dirbti sunkų socialinį darbą, priimti iššūkius.

„Dabar Parapijos globos namų bendruomenė laukia Socialinės apsaugos ir darbo ministrės M. Navickienės vizito. Ministrė, įteikdama sertifikatą, patikino, kad mus būtinai aplankys. Tai bus jau antro Socialinės apsaugos ir darbo ministro vizitas, nes prieš penkerius metus įstaigą buvo aplankęs ministras L. Kukuraitis“, – džiaugėsi Globos namų valdytojas S. Kirtiklis.

Širvintų parapijos globos namų informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*