Naujausios žinios

Gaisras Gelvonų miestelyje nusinešė gyvybę

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 34 gaisrai, atlikti 5 gelbėjimo darbai.

Balandžio 15 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų mstl., Mančiušėnų g. dega gyvenamasis namas. Atvykus, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto namas su mansarda. Degė 8×6 m. namo dalis. Namas 3 butų. Sudegė namo stogas, išdegė 5 kambariai, viename iš kambarių rastas stipriai apdegęs žmogaus kūnas. Kitos patalpos sulietos vandeniu.

Balandžio 09 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Šiaulių k., Vilniaus g.  dega žolė. Atvykus į vietą deganti žolė buvo užgesinta. Išdegė apie 3 arai žolės.

Balandžio 09 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Musninkų mstl., Pieninės g. matoma gaisro pašvaistė. Atvykus į vietą ugniagesiams gelbėtojams pranešimas nepasitvirtino. Atviroje teritorijoje degė prižiūrimas laužas.

Balandžio 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g., Širvintos upėje prie užtvankos ant metalinių konstrukcijų įstrigęs šuo. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, užtvankoje buvo įstrigęs bebras. Panaudojus medžiotojų tinkliuką, bebras išlaisvintas ir paleistas į vandens telkinį.

Balandžio 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Vindeikių k., Atminties g. dega žolė. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 20 arų žolės.

Balandžio 11 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Pumputiškio vs. dega žolė. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 500 arų žolės.

Balandžio 11 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Darmožarų k., matoma gaisro pašvaistė. Atvykus į vietą ugniagesiams gelbėtojams pranešimas nepasitvirtino. Atviroje teritorijoje degė prižiūrimas laužas.

Balandžio 12 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Pociūnų k., dega žolė. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 300 arų pievos, išgelbėti 2 ūkiniai pastatai ir 1 gyvenamasis namas.

Balandžio 12 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k., Girelės g. dega žolė. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 10 arų žolės.

Balandžio 12 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Senųjų Viesų k., dega žolė. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 100 arų pievos.

Balandžio 12 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Beivydžių k., Ryto g., dega žolė.  Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 30 arų pievos.

Balandžio 13 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Plento g. 60A, autoįvykis gali būti prispaustų žmonių. Atvykus, po eismo įvykio atjungti akumuliatoriai ir dujų įranga automobiliams Audi 80 ir Audi A4. Iki PGP atvykimo iš automobilio Audi 80 išlaisvintas vairuotojas ir perduotas medikams. Sutvarkyta važiuojamoji kelio dalis.

Balandžio 13 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Darkuškių k., dega žolė. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 15 arų pievos.

Balandžio 14 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Viršuliškių k., Viršuliškių g. dega pieva. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 30 arų pievos.

Balandžio 14 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Godiškių k., Bajorų g. dega žolė. Deganti žolė iki PGP atvykimo buvo užgesinta gyventojų. Išdegė apie 2 arai pievos.

Balandžio 15 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Varnalėšų k. dega pieva. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią pievą. Išdegė apie 30 arų pievos.

Balandžio 15 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Atminties g. dega pirtis. Atvykus, iš medinės 1 aukšto pirties rūko dūmai. Išdegė apie 12 kv. m. stogo dangos.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*