Naujausios žinios

Geriau vieną kartą pamatyti

Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Tokiu šūkiu vedini, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (toliau- Širvintų PGT) pareigūnai kreipėsi į Širvintų r. savivaldybėje veikiančias mokyklas ir pasiūlė atvykti bei pamatyti kaip saugiai elgtis šalia ir ant vandens telkinių besitraukiant žiemai bei pradedant tirpti ledui.

Susitikimo metu atvykusiems mokiniams ir mokytojams buvo suteikta informacija apie saugų elgesį prie vandens telkinių baigiantis žiemos metui (tirpstant ledui), pagalbos skęstančiajam teikimo budus, patarimus kaip gelbėtis įlūžus į užšalusį vandens telkinį.

Pamokos metu susitikime dalyvavusiems mokiniams taip pat buvo priminta apie pagalbos telefoną 112 ir kita svarbi informacija. Patarimų pasiklausyti, bei pamokų pasižiūrėti, į Širvintų miestą susirinko beveik 400 mokinių ir juos lydinčių mokytojų, o kilusiam sambrūzdžiui neliko abejingi bei praeiviai ir aplinkinių daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*