Naujausios žinios

Geriausias pasirinkimas

Kalendorius veikiai dreskia savo lapus, laikrodis suka ratą po rato ir štai esame nebetoli to laiko, kai būsime nugyvenę dar vienerius metus, įgiję dar daugiau patirties. „Širvis“ savo ruožtu nori pasidžiaugti, kad su savo skaitytojais jau esame lygiai penkerius metus. Neseniai pradėjome šeštąjį savo sezoną. Sveikiname save ir Jus, mielieji mūsų skaitytojai, juk ne kam kitam rašome, ne kam kitam esame, o tik jums, kaip muzikai reikalinga tyla, kad ji galėtų skambėti, kaip žemei reikalinga sėkla, kad ją galėtų užauginti, taip ir mes, be savo ištikimų skaitytojų nebūtume atšventę savo PENKTOJO gimtadienio.

Reikia pasakyti, kad praėjęs laikas nebuvo vienodas ir rutiniškai paprastas. Tebedirbame savanoriškai, tebeieškome savo komandai papildymo, tebenorime rašyti taip, kaip yra, tebetikime savo pradine idėja – NEPRIKLAUSOMA PILIEČIŲ ŽINIASKLAIDA TURI BŪTI IR TURI IŠLIKTI.

Niekas nežino, kokie bus ateinantys metai jums, mums. Visi tikimės tik geresnių, tik sėkmingesnių, tik produktyvesnių. Mums, kaip laikraščiui, iš ties šie penkeri metai buvo didelių pokyčių, didelio tobulėjimo, tikrojo pripažinimo laikas. Atrodo, kad pradinė idėja, susirinkus visiškai su žurnalistika nieko bendro neturėjusiems žmonėms, buvo pasmerkta žlugti. Deja. Augome, mokėmės, komanda neteko vieno puikaus žmogaus a. a. Janinos, tačiau tai tik sutvirtino likusią komandą ir jai prijaučiančius, prisijungė naujų narių, kurie, nors ir mažu indėliu, stiprina „Širvį“. Kirto ir visai neseniai kovidas mums, teko pasigalynėti su šia liga, tačiau įveikėme, sutvirtėjome ir vėl esame kartu.
LABAI TIKIME, KAD „ŠIRVIS“ IR TOLIU IŠLIKS JŪSŲ DRAUGU, KAD IR TOLIAU LANKYSIS JŪSŲ NAMUOSE, KAD RASIME TAI, KAS MUS JUNGIA IR VIENIJA.

Visada kviečiame diskutuoti, laukiame Jūsų pastabų, pasiūlymų apie ką norėtumėte skaityti, ko galbūt reiktų atsisakyti, o jeigu norite prisijungti, nebūtinai rašyti, bet ir fotografuoti, pastebėti, surinkti tekstą, pasidalinti informacija ir daug kitų darbų atlikti, MES TIESIAME JUMS RANKĄ, ATEIKITE, BŪKIME KARTU IR 2021 METAIS. Džiaugiamės, kad galime būti perkami ir prenumeruojami ta pačia kaina.

Brangūs mūsų skaitytojai ir būsimieji mūsų draugai, nesukite galvos ieškodami dovanos – štai ji, prieš jus – „ŠIRVIS“ – GERIAUSIAS PASIRINKIMAS VISIEMS 2021 METAMS. Netikite? Prenumeruokite ir pamatysite!
Daugiau 12 p.
„Širvio“ komanda

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*