Naujausios žinios

Globėjų draugija kviečia tobulėti

Širvintų rajono vaikų globėjų draugija kviečia tobulėti

socmin logo

Širvintų rajono vaikų globėjų draugijos informacija

Ketvirtus metus iš eilės Asociacijos „Širvintų rajono vaikų globėjų draugija“ pasirengusi kviesti rajone gyvenančius vaikų globėjus bei įtėvius tobulėti bei kartu pasibūti. Šiemet draugija laimėjo finansavimą iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektui „Socialinės ir psichologinės pagalbos organizavimas Širvintų rajono vaikų globėjų šeimoms“ įgyvendinti.

Šiemet projekte numatytos meninės terapijos bei psichologo konsultacijos tiek grupėse, tiek individualiai. Planuojama suorganizuoti dvylika grupės susitikimų, kuriuose vaikų globėjai dalinsis patyrimais, išgyvenimais, rūpesčiais ir džiaugsmais. Su psichologu kalbėsimės kaip bendrauti su vaiku, kad jis mus išgirstų ir kaip klausytis, kad vaikas būtų išgirstas, kaip padėti vaikui ugdyti savikontrolę ir padėsime stiprinti šį įgūdį pačiam globėjui, aiškinsimės, kodėl taip svarbu pastebėti, priimti ir kontroliuoti savo emocijas ir dar įvairiomis globėjams bei įtėviams rūpimomis temomis.

Meninės terapijos užsiėmimuose, kurių planuojama suorganizuoti taip pat dvylika, išmoksime ilsėtis ir skirti laiko tik sau, kartu turiningai praleisime laisvą nuo darbų laiką bei pasigaminti įvairiausių suvenyrų, atvirukų bei kitokių mielų širdžiai daiktų.
Kviečiame visus norinčius dalyvauti Širvintų rajono vaikų globėjų draugijos vykdomo projekto veiklose ir suskubti registruotis, nes tiek meninės terapijos, tiek psichologo vedamuose mokymuose grupėms skaičius yra ribotas. Visi mokymai vaikų globėjams nemokami. Norintys užsiregistruoti, gali skambinti telefono numeriu 8 677 25 850 arba rašyti el. pašto adresu vaiku.globejai@gmail.com.

Pirmasis užsiėmimas planuojamas kovo 18 dieną. Tikslų laiką bei susitikimų vietą sužinosite užsiregistravę į mokymus.

GLOBEJU SKELBIMAS

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*