Naujausios žinios

„Gurmanų fiestos“ akimirkos

Renata Boreikaitė

Praėjusį sekmadienį oras buvo lyg užsakytas jau žinomai visoje Lietuvoje ir tradicinei „Gurmanų fiestai.“ Į šventę visus sukvietė šios fiestos sumanytoja, organizatorė ir svarbiausia renginio rėmėja, liaudies praminta „Ožkų karaliene“, Lietuvos pieninių ožkų augintojų asociacijos pirmininkė Andžela Dalia Ėmužytė.

Renginio vedėja pati Dalia Ėmužytė kvietė mažuosius svečius pramogauti vaikams skirtoje erdvėje, kurioje jų laukė muilo burbulų dėdė, didžiuliai puodai su šlykštukais, pajodinėti ant ponių ar šauniųjų Česlovo Marcinausko žemaitukų žirgų, pasivėžinti karieta, pasigrožėti bei pašerti įvairių veislių ožkas ir jų mažylius ožiukus, pasižiūrėti šuniukų pasirodymų.

Šiemet Dalia savo sukviestus svečius nustebino menininkų pasirodymais bei niekur kitur nevykstančia gurmanų fiestos pagrindine dalimi – ožkos pieno produktų degustacija. Kas dalyvavo šventėje, tikrai nebuvo nuvilti, smagiai praleido laiką su savo šeima bei draugais ir gavo daug naudingos informacijos apie ožkas bei jų produktus.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*