Naujausios žinios

Gyventojų nuomonė apie gatvių apšvietimą Širvintų rajone

Andželika Bagočiūnienė

V.Bagočiūno nuotrauka

Šią savaitę  Širvintų rajono žiniasklaidos portaluose pasirodė žinutės apie gatvių apšvietimą Širvintų mieste. Vieni apšvietimu patenkinti, kiti pasipiktinę dėl neapšviestų šalutinių gatvelių. Redakcijai „Širvis“ iškilo klausimas, kokia gatvių apšvietimo situacija Širvintų rajono kaimuose, gyvenvietėse, miesteliuose. Todėl klausėme jūsų:

Kokia jūsų nuomonė apie gatvių apšvietimą jūsų gyvenvietėje?

Dainius iš Bartkuškio kaimo:

Mūsų gyvenvietėje šviesa šviečia. Būna, kad dėl kokių nors gedimų sutrinka šviesos tiekimas, bet dažniausiai šviesa yra. Aš apšvietimu patenkintas. Bet va, dabar 17.35 val., o lempos dar nedega.

Gediminas iš Anciūnų kaimo:

Mano nuomonė labai bloga. Kelios lempos dega visame kaime. Pagrindinėje ir Žiedo g. gal tik viena dega. Va jau dabar turėtų degti, nė viena nedega. Anciūnuose visame kaime dega vos 6 lempos.

Natalija iš Vindeikių kaimo:

Koks dar apšvietimas? Pas mus niekada nebuvo jokio apšvietimo ir dabar visiška tamsa. Nė vienos lempos. Į parduotuvę einame patamsy, o jaunimas patamsy vaikštinėja kaime. Taip buvo visada, taip ir dabar.

Lilija iš Družų kaimo:

Vienintelis, kas gelbsti – tai šviesa nuo parduotuvės vitrinos. Pagrindinėje gatvėje visai jokio apšvietimo nėra. Ta gatvė judri, jokio šaligatvio. Rytais ir vakarais yra labai pavojinga, kai nėra apšvietimo.

Dalia iš Družų kaimo:

Pagrindiniame kelyje nebuvo šviesos ir dabar jos nėra. Naujoji gyvenvietė apšviesta ir šviesos pakanka. Pagrindinę gatvę, mano nuomone, labai reikia apšviesti, nes tamsoje eiti kelkraščiu nesaugu.

Regina iš Šešuolėlių II kaimo:

Mūsų gyvenvietėje labai gerai. Šviesa dega jau 17 val., išsijungia apie 12 val.  nakties.  Žiemą labai geras apšvietimas. Aš labai patenkinta. Mes mėgstame pasivaikščioti vakarais, tai tikrai vaikštome šviesoje.

Diana iš Vindeikių kaimo:

Pas mus kaime nė vienos lempos nėra. Kažkada stulpai stovėjo, o dabar net stulpų nėra. Vakare duonos važiavau dviračiu patamsy. O žiemą niekas niekur ir nevaikšto.

Jūratė iš Šešuolėlių I kaimo:

Žinokite, kur ne kur dega. Labai mažai dega lempų pagrindinėje gatvėje. Prie stotelės jokio apšvietimo. Tikrai jo ten labai reikia. Žmonės autobuso laukia ir tamsu.

Asta iš Kiauklių kaimo:

Nuomonė apie kaimo apšvietimą bloga. Viena kita lempa dega. Centre kelios dega, kai kur dar kelios. Reikia, kad pagrindinė būtų geriau apšviesta. Tos  lempos, kurios dega – senos, blogai šviečia, bet įsijungia laiku.

Svetlana iš Zibalų kaimo:

Geriausiai gyvenvietė apšviesta būna per šventes. Tada visos lempos dega. Praėjusiais metais pakeistos visos lempos naujomis. Kas nepatiko, kad vasarą degdavo labai ilgai, o dabar paprastomis dienomis kas antra,trečia lempa dega. Tikriausiai taupo. Mano nuomone, gyvenvietėje šviesos pakanka.

Ačiū jums už nuomonę.

1 Comment on Gyventojų nuomonė apie gatvių apšvietimą Širvintų rajone

  1. Bartkuškio kaime gatvės neapšviestos.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*