Naujausios žinios

Gyventojų rūpesčiai – n-toje vietoje

Šaltinis: www.skrastas.lt

Kažkada Širvintose rasti suolelį buvo neįmanoma misija  ir niekas nesistebėjo pamatęs kokią močiutę, prisėdusią ant tuometės vaistinės, ar netgi Savivaldybės laiptų. Dabartinė merė, per trumpą savo kaip Administracijos direktorės karjerą, padėtį pataisė: suoliukai atsirado ne tik skverelyje priešais dabartinį sveikatos centrą,bet ir autobusų stotelėse. Senjorai už šiuos darbus merę tik geru žodžiu minėjo. Kodėl minėjo? Nes kai, tapusi mere, pradėjo Vilniaus gatvėje keisti šaligatvius, stotelėse suoliukų nebeliko. Nebėra kur prisėsti prie odontologijos kabineto, esančio Vilniaus g. 25 namo, prie buvusios „Tėviškės“ parduotuvės. O juk čia laukia žmonės, atvykstantys į polikliniką ar Sveikatos centrą. Žinoma, komunalininkai puls teisintis, kad nesuspėjo, kad šaligatviai tik tik sutvarkyti, ar tebetvarkomi. Bet prie odontologijos kabineto suoliuko nėra jau kone pusmetį. Ten šaligatvis pakeistas gegužę. Žinoma, naujasis Komunalinio ūkio direktorius kalba apie globalius projektus, skaičiuoja naujus tarifus ir priima darbuotojus tiems menamiems projektams vykdyti. Kur jau apie kažkokius niekingus suolelius galvoti – lai jie mėtosi patvory, kol supus. O jei senjorams sunku vaikščioti, lai sėdi namie.

Tiek direktorius, tiek jo naujieji specialistai važinėja darban iš Ukmergės. Tad, kas vyksta mieste, nelabai ir mato. Galėtų kurį vakarą neskubėti namo ir pasižiūrėti, kaip apšviestas miestelis. Nes yra maždaug taip: vieną naktį šviesu, tris – tamsu. Tie netikėliai – buvusieji, per visą naktį lempų nepleškino, bet kiek priklausė degti, tiek ir degė.

Prieš pereidami prie globalių projektų, sutvarkykime smulkmenas. Tikėkimės, kad Ukmergės pamokos nuėjo ne veltui ir gyventojų rūpesčiai direktoriui n-toje vietoje neliks. Atsakymus į šiuos klausimus ieškosime po savaitgalio.

5 Comments on Gyventojų rūpesčiai – n-toje vietoje

  1. Rašote, byle rašyti. Blogai gatvės apšviestos? Miestas gyvena iš biudžeto patvirtinto anos, pasak KN, auksinės valdžios. Turime tiek pinigų, ką mums paliko. Ateis 2016 metai – bus naujas biudžetas, tada galėsite prie Pinskuvienės kabinėtis. Lyg ir suaugę žmones, nepriklausomi, nepaperkami, o tik lojate. Kaip storulė iš KN :)

  2. Loja tik šunys. O kad gatves būtų apšviestos nereikėjo naktim visą vasarą lempų degint, būtų užtekę pinigų. Dabar kai rašau 18.45 o gatveje juoda naktis einu apgrobom, čia normalu? Atvažiuokit prie progimnazijos pamatysit. Ir nepykite kad atsirado ŠIRVIS IR KN pradėjo rašyti , nes tik jų dėka sužinom kas vyksta rajone be pagražinimų ir melo.

  3. Širvio skaitytoja // 2015 lapkričio 1 22:11 at // Atsakyti

    Cituoju Stasį, jo komentaro pabaigą „Kaip storulė iš KN :)“ Net amą užėmė. Iš parašyto teksto atrodo lyg ir mąstantis ir dalyvaujantis visuomeniniame gyvenime žmogus, tačiau mėgaujasi tyčiojimusi iš kito žmogaus fizinių savybių. Lyg ir galvotum, žmogus pajuokavo, bet patyčios – tai ne humoras, tai žodžiai, kuriais siekiama įžeisti ir įskaudinti žmogų, kabinėjimasis prie žmogaus fizinių savybių. Galėčiau čia pasisklaidyti komentarais, kaip alia „Stasys tai tikriausiai lieknas, kaip vinukas, nieko nėra tik galvutė ir kotukas“ ar dar kokiomis alia frazėmis. Tačiau, šių žodžių tikrai netaikai Stasiui, pateikiau kaip pavyzdį, kai viena frazė, gali iššaukti kitą ir tuomet patyčios ritasi kaip sniego gniūžtė. Stasiui, ir visiems kitiems, kuriems kyla noras tyčiotis iš žmonių fizinių savybių, siūlau paskaitykite G. Merkio straipsnį http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-08-20-koks-dekanas-tokia-ir-zurnalistika-apie-svebeldziavima-iki-dvasines-mirties/134177 . O čia įdedu tik vieną citatą: „Vakarų medijose ir laidose patyčių beveik nerasite. Aršios dalykiškos, kritikos ten pakanka, tačiau patyčių ir įžeidinėjimų teks gerai paieškoti. Lietuvoje viskas kitaip. Lietuvos viešoje erdvėje apsimėtyti patyčių kumelšūdžiais tapo labai madinga. Kuo dažniau ir kuo gausiau pasimėtai, tuo kietesnis esi.“ Raginu :gerbkime vieni kitus, komentuokime ir diskutuokime solidžiai ir atsakingai.

  4. Ne tik šunys loja. Pradėjo tą daryti ir širvis. Apie KN net nekalbėsiu. Nemalonu skaityti dėl jų naujo veido tono. Ankščiau dar nieko būvo. ŠK visai neskaitau, jek ką.

  5. Tai kur visi lauko suoliukai? Širvintos negali būti, kaip kiti normalūs miestai Lietuvoje.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*