Naujausios žinios

Ilgai lauktas baseinas pradėjo veikti

„Širvio“ informacija

Rugsėjo paskutinę dieną Širvintų mieste buvo atidarytas naujas sporto kompleksas. Šio naujojo statinio laukta pakankamai ilgai.

Jo idėja buvo patvirtinta Širvintų rajono savivaldybės tarybos sprendimu dar 2016 metų pradžioje. Daug diskusijų vyko dėl šio komplekso statybų. Didžiausią klausimą kėlė tai, kad vieno iš rangovų pavadinimas buvo matomas Širvintose ant keleto tuo metu pradėtų statyti objektų ir, deja, tas rangovas viešojoje erdvėje nepasižymėjo blizgančia reputacija. 2016 m. vasarą Savivaldybė pasirašė Jungtinės veiklos sutartį su sutarties partneriais UAB „Irdaiva“ ir UAB „Tiksli forma“ už 6 849 568,00 Eur. Į šią kainą įėjo ir projektavimo darbai. Buvo numatyta, kad darbai bus baigti iki 2018 metų šv. Kalėdų. Planas neišdegė ir užsitęsė kone dar dvejiems metams ilgiau ir dėl to neišvengiamai pabrango.

Savivaldybė šiam projektui per visą jo įgyvendinimo laikotarpį ėmė ilgalaikes paskolas kone už vieną milijoną eurų. Buvo pratęstas darbų baigimo terminas ir objektas turėjo mus džiuginti 2019 metų pabaigoje. 2019 metų vasario mėnesį, likus vos savaitei iki Savivaldos rinkimų, Širvintų rajono savivaldybės oficialiame tinklalapyje pasirodė viltį suteikusi žinutė: „Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad baigiami Širvintų baseino su sporto sale, trimis pirtimis, baseinėliu vaikams, administracinėmis patalpomis statybos darbai. Į naująjį baseiną jau leidžiamas vanduo, vyksta sistemos bandymai, ruošiamasi objekto pridavimui.“ Rinkimai buvusiai valdžiai praėjo itin sėkmingai, rezultatai pranoko lūkesčius, o baseinas po rinkimų tapo sausas dar kone pusantrų metų. Netikėta žinia ir vėl sugriovė visus planus. Likus pusantro mėnesio iki darbų pabaigos, bankrotą paskelbia vienas iš sutarties partnerių – UAB „Irdaiva“, prieš bankrotą pakeitusi pavadinimą į UAB „Active construction management“.

Ir štai likus vos 11 dienų iki Seimo rinkimų, kuriuose savo kandidatūrą Molėtų–Širvintų apygardoje yra iškėlęs merės vyras, netikėtai ir pakankamai skubotai, sprendžiant iš atidarymui skirtos reklamos viešinimo, atidaromas taip ilgai daugelio rajono gyventojų lauktas naujasis sporto kompleksas su naujutėlaičiu baseinu. Šios besibaigiančios kadencijos Molėtų–Širvintų apygardos Seimo narys Petras Čimbaras pokalbyje užsiminė, kad šio objekto atsiradimo Širvintose yra didelis jo indėlis. Tik atidaryme jo nebuvo. „Kai buvau reikalingas padėti pritraukti šio objekto statybai milijonus, tai buvau pakviestas ir į šio sporto komplekso statybas, o va, kai jau darbai baigti, tai kam mane kviest, laurus paprasčiau susirinkti jai vienai“, – paklaustas, ar buvo kviečiamas į Širvintų sporto komplekso atidarymą, atsakė Seimo narys P. Čimbaras.

Naujojo baseino darbo laikas:

pirmadieniais – 15.00–22.00, antradieniais – ketvirtadieniais – 10.00–22.00, penktadieniais – 10.00–22.00 val. Pirtys dirbs: pirmadieniais– ketvirtadienis – 17.00–22.00 val., penktadieniais – 16.00–22.00 val. Šeštadieniais ir sekmadieniais tiek pirtys, tiek baseinas dirbs nuo 10.00 iki 22.00 val. Įkainiai pateikti Širvintų sporto centro sudarytoje, žemiau pateiktoje lentelėje.

120838837_367609994278751_6415011671764469144_n

Nuotraukos iš Širvintų rajono savivaldybės feisbuko paskyros.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*