Naujausios žinios

Ir gaisrai būna netikri

Šių metų rugpjūčio mėn. 21 d. Širvintų rajono priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ir Širvintų rajono ugniagesių gelbėtojų komandose nuskambėjo aliarmo signalas, o per garsiakalbį iš Bendrojo pagalbos centro pasigirdo pranešimas, kad Širvintų r. sav., Jauniūnų sen., Klonėnų vs. 1 kilo gaisras UAB „Entafarma“ sandėlio patalpose. Į iškvietimą išskubėjo 2 autocisternos iš Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, po vieną autocisterną iš Širvintų savivaldybės Musninkų, Jauniūnų ir Šešuolėlių ugniagesių komandų bei Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje savanoriaujantys ugniagesiai.

Ugniagesiams vykstant į įvykio vietą, buvo gauta informacija, kad sandėlio patalpos stipriai uždūmintos, o UAB „Entafarma“ darbuotojai pasigedo savo kolegės, kuri tikriausiai pasiklydo tirštuose dūmuose ir liko kažkur sandėlio patalpose. Susiklostė nerimą kelianti situacija – teks gesinti gaisrą ir ieškoti dingusio žmogaus beveik 6000 kv. m. ploto sandėlyje, kuriame sandėliuojama daugybė įvairiausios produkcijos.

Pirmiesiems ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, pradėjo aiškėti susidariusi situacija. Gaisro nėra. Visi žmonės saugūs. UAB „Entafarma“ priklausančiame sandėlio pastate vyksta kontrolinės taktinės pratybos. Atvykusius ugniagesius pasitiko UAB „Entafarma“ direktorius ir paaiškino imituotą situaciją, o Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas ugniagesiams pateikė užduotis, kurias jie turėjo įgyvendinti pratybų metu. Beje, nors pratybos ir nebuvo tikras gaisras, bet ugniagesiai, panaudodami savo visą turimą įrangą ir ekipuotę, turėjo rasti imituoto gaisro židinį ir jį „užgesinti“, bei „išgelbėti dingusią darbuotoją“. Pratybos buvo sunkios, pamokančios ir įdomios, o įdomiausios jos tikriausiai buvo sandėlio darbuotojai, kurią plačiai besišypsančią mūsų ugniagesiai gelbėtojai saugiai evakavo iš pastato.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*