Naujausios žinios

Jaunos bendruomenės dovana – puiki šventė vaikams

Ramunė Šimienė

Straipsnis buvo išspausdintas šių metų balandžio 6 d. laikraščio „Širvis“  14-ame numeryje.

Vaikų Velykėlių sekmadienio popietę Širvintų kaimo sporto aikštelė pasipuošė margaspalviais vėjo malūnėliais, balionais ir vaikų piešiniais. Ji papuošta ne šiaip sau. Šaunaus arklio tempiamo papuošto vežimo vežnyčiotojas Marijonas Juzėnas kvietė visus Širvintų kaimo gyventojus į šventę, kurią suorganizavo jauniausia rajono bendruomenė Širvintų kaimo bendruomenė „Upė“. Bendruomenės pirmininke išrinkta Aušra Lapinskienė ir kiti jos nariai suruošė pilną stalą vaišių, kuriomis dosniai vaišino atvykusius į šventę. Renginį vedė Širvintų kaimo seniūnaitė Rima Jasevičienė, kuri kalbėjo, kad vieni mėgsta švęsti šeimos rate, kiti – su draugais , o ji viliasi, kad atgis kaime graži lietuviška tradicija – šventes švęsti kartu su bendruomene. Tai jau antra šventė kaime, kurią organizavo bendruomenė.

Šventės nuotaiką kūrė Širvintų pradinės mokyklos tautinių šokių kolektyvas „Upeliukas“ (vadovė Raminta Maslinskienė). Kolektyvas, pasipuošęs tautiniais drabužiais, kvietė susirinkusius šokti tiek šiuolaikinius, tiek tautinius šokius. Vyresnius dalyvius linksmino Avižonių krašto kapela trankia polka privertusi pajudėti tiek jauną, tiek vyresnį.

Bendruomenės  nariai  surengė gausybę žaidimų su margučiais, vaikams labai patiko marginti popierinius kiaušinius, kabinti juos ant pražydusio kačiukais medelio ir už tai būti apdovanotiems po ledinuką. Kiti judrūs žaidimai taip pat neprailgo, o pavargę galėjo pailsėti prie  Žydrūno Vyšniausko švelnių pukuotų ir draugiškų triušiukų.

 Vaikų Velykėlės Širvintų kaime buvo tikrai įsimintinos ir smagios ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams bei seneliams.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*