Naujausios žinios

„Jei galiu šokti AŠ, gali šokti ir TU“

Jau ne pirmus metus asociacija „Širvintų miesto bendruomenė“ teikia paraišką Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbiamam „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ konkursui.

2017 m. sėkmingai įgyvendinom projektą „Jei galiu Aš, gali ir Tu“. Vykdomo projekto metu kvietėme miesto ir rajono gyventojus į susitikimus su įdomiais Lietuvos žmonėmis. O tokių mūsų susitikimuose buvo išties nemažai. „Dviračio šou“ laidos kūrėjas Haroldas Mackevičius su širvintiškiais pasidalijo laidos kūrimo užkulisiais, prisiminė linksmas savo gyvenimo akimirkas. Iliuzionistas Anton Lavrentjev stebino visus susirinkusius pirštų miklumu. Žolininkė Adelė Karaliūnaitė praskleidė gydomąsias žolynėlių paslaptis. Etnografė Gražina Kadžytė priminė didžiųjų metinių švenčių tradicijas bei papročius. Su Arūnu Buivydu gilinomės į jogos filosofiją ir pagrindinius jos principus. Širvintų miesto ir rajono mažuosius gyventojus kvietėme į „Robotikos akademijos“ pamokas ir susitikimą su gamtininku Selemonu Paltanavičiumi.

Paskatinti vykdyto projekto sėkme ir sulaukę didelio gyventojų susidomėjimo 2018 m. asociacija „Širvintų miesto bendruomenė“ tesė savo darbus ir įgyvendino projektą „Jei galiu šokti AŠ, gali šokti ir TU“, kuris buvo finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ lėšomis. Šiais metais kvietėme visus į šokių pamokas, kurios kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį vyko Širvintų kavinės „Lelija“ salėje. Šio projekto metu turėjome galimybę mokytis valso, salsos, linijinių, kaubojiškų, sirtakio, disko šokių žingsnelių. Už pamokas širdingai dėkojame šokių mokytojai Ramintai Maslinskienei, kuriai teko išties nelengva užduotis- taip sudėlioti pamokų užduotis, kad jose būtų vienodai smagu ir pradedančiam ir jau pažengusiam šokėjui. Nuo besimokančiųjų neatsiliko ir tie, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių praleido vieną kitą pamoką – kiekvieno šokio žingsneliai buvo vis kartojami ir kartojami, tad juos lengvai išmoko ir tie, kurie prisijungė prie šokančiųjų kiek vėliau. Visų projekto dalyvių pageidavimu, ketiname ieškoti galimybių šokių pamokas tęsti ir pasibaigus projekto įgyvendinimui skirtam laikui.

Dėkojame visiems dalyvavusiems projekte, smagiai kaukšėjusiems kulnais šokant kaubojiškus šokius, svajingai besisukiojusiems valso sukūryje, salsos ritmu vingiavusiems klubais, ritmą skaičiavusiems sirtakio metu, visiems plačiai besišypsojusiems, kartais pavargusiems, bet visvien smagiai nusiteikusiems ir kartu šauniai laiką leidusiems. Tikimės, kad šokių pamokų metu užsimezgusi draugystė tęsis it toliau, nes ji buvo nuoširdi.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*