Naujausios žinios

K. Pakalnis: desperatiškas merės šmeižtas kelia gailestį

Straipsnis buvo išspausdintas birželio 20 d. laikraščio „Širvis“ 24-ame šių metų numeryje.

Nuolatinis merės melas ir šmeižtas jau tapo Širvintų rajono kasdienybe. Ji – pati geriausia ir protingiausi, kiti – patys blogiausi, kenkėjai ir šmeižikai. Tik štai, pati užmiršo, kaip būdama opozicijoje pati skundus rašinėjo, kaip būdama mere, visus nesėkmingai šmeižia ir skundžia. Kaip tenkindama savo neaiškias ambicijas už Savivaldybės biudžeto lėšas su rajono gyventojais bylinėjasi.

Žinoma, kai kurie jos pasekėjai aklai tiki tuo šmeižtu, tačiau tokių gretos vis mažėja. Žmonės nėra kvaili ir patys moka atsirinkti ir padaryti išvadas.

Štai vos susitikusi su koalicijos partneriu „valstiečiu“ S. Skverneliu čia pat apdergia kitą „valstietį“ – Vytą Šimonėlį: „Mūsų žiniomis, jau kitą dieną po naujojo stadiono atidarymo, ankstų sekmadienio rytą su fotoaparatu po stadioną galimai lakstė ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis. Tikriausiai, visiems aišku, dėl ko. Visgi aš labai džiaugiuosi, kad stadionas atidarytas. Kad minusus, kuriuos pastebėjome, rangovas dar turės laiko ištaisyti.“ Tai citata iš merės dukters laikraščio. Nors straipsnis nepasirašytas, tačiau iš pavadinimo galima spręsti, kad tai galimai Živilės Pinskuvienės straipsnis. Būtų smalsu sužinoti, kaip tokį elgesį su koalicijos partneriais vertina centrinė „valstiečių“ komanda.

Niekada nepatikėčiau, kad visada kultūringas Vytas Šimonėlis galėtų bėgioti po stadioną su fotoaparatu. Išvis abejoju, kad jis fotografuoja. Štai jei parašytų, kad dokumentus studijavo – net nesuabejočiau, nes Vytas yra stipriausias šioje srityje. Jis ir mus, opozicijos partnerius, pamoko, o mes mielai mokomės. Galėtų ir merė pasimokyti. Tokia patirtis neįkainojama.

Na, bet norėdamas būti visiškai tikras, paskambinau Vytui ir paklausiau. Kaip ir maniau, Vytas nebuvo atidaryto, bet nepriduoto stadiono teritorijoje ir juo labiau nieko nefotografavo.

Čia galiu pasakyti, kad merei prieš taip beatodairiškai meluojant tereikėjo peržiūrėti stebėjimo kamerų užfiksuotą vaizdą. Ji būtų pamačiusi, kas vaikščiojo, (jei išvis vaikščiojo), ir nebūtų taip šlykščiai apsimelavusi.

Kadencijos pradžioje merės šmeižtas man kėlė pyktį. Tačiau šiandien jos desperatiškas melas ir kitų žmonių šmeižimas kelia tik gailestį jai pačiai. Čia panašiai kaip skęstantis griebiasi bet kokio šiaudo. Taip ir čia – melas tik parodo, kokioje beviltiškoje situacijoje yra meluojantysis, tai yra – merė.

Ne paslaptis, kad vyresnio amžiaus kaimo žmonės yra mažiau išprusę ir mažiau mokslų krimtę. Bet jie suvokia, kad nei teisme, nei žiniasklaidoje nevalia meluoti ir skleisti netiesos. Deja, kaskart įsitikiname, kad aukštojo mokslo diplomą turinti merė to nesuvokia. Elgiasi kaip patyrusi pletkininkė ir intrigantė. Vis tik teisybę senolių išmintis sako, kad nepriklausomai, koks tavo

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*