Naujausios žinios

Kandidate į Kabaldos seniūnaičius pati save išsikėlė Janina Šidlauskienė

lt.wikipedia.org

2015 m. gruodžio 5 d. nuo 11 iki 19 val. Širvintų seniūnijos patalpose vyks Kabaldos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Kandidate į seniūnaičius pati save išsikėlė Janina Šidlauskienė.

Paklausėme kandidatės į Kabaldos seniūnaitijos seniūnaites Janinos Šidlauskienės ar ji priklauso kokiai politinei partijai, kandidatė atsakė: „Jums nieko neatsakinėsiu ir su  korespondentais aš nekalbėsiu“.

 

4 Comments on Kandidate į Kabaldos seniūnaičius pati save išsikėlė Janina Šidlauskienė

  1. Dar kyla klausimų kokiai partijai prijaučia? Kaimynai puikiai žino. Bet kokia susireikšminus ponia, na ne į aukštas pareigas pretenduojat gerbiamoji, o gal neleidžia bendraut su žurnalistais, kaip ir pačios nebendrauja. ŠK tikrai parašys, čia pasisakys.

  2. Na bet kaip maži vaikai. Mama, jinai mums nieko nepasakė!!!!
    Jau net nejuokinga.
    Tai paskui jus turi lakstyti ir prašyti, kad parašytumėte straipsnį. Nenori kalbėti – teeina na%. Bus kas kalbės. Gerkite save, nesiskuskite ir neverkite. „Žurnalistai“

  3. Stasy, tai ne skundai. Kai skundiesi, tai tikiesi, kad tave paguos, pagailės, padės. O mes nesitikime, kad kažkas padės ir paguodos taip pat mums nereikia. Mes informuojame, kodėl mes nežinome vieno ar kito dalyko. Juk nebūtų skanu, jei būtų parašyta. „Atsiprašome, bet mes nežinome kokiai partijai kandidatė priklauso“. Tada Stasys galėtų rašyti, „Ot lūzeriai, ką nemokate paklausti!“. Paklausti, manau labai svarbu. Pletkais užsiimti nenorime. Stengiamės sužinoti tiesą arba „tiesą“ ir jei nežinome, paaiškiname kodėl tos tiesos arba „tiesos“ nežinome.

  4. Andželika, jei ta boba nenori kalbėti, tai mat ją velnias! Ignoruokite ją ir daugiau niekados į ją nesikreipkite. Amen. Chamams reikia rodyti jų vietą. Ir kuo mažiau skirti jiems eterio.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*