Naujausios žinios

Klausiate – atsakome

Straipsnis buvo išspausdintas birželio 13 d. laikraščio „Širvis“ 23-ame šių metų numeryje.

  1. Į redakciją paskambinęs P. Cvirkos gatvės gyventojas teiravosi, kur bus dedamos Jaunimo sode buvusios šaligatvio plytelės. Pasak skambinusiojo, jis teiravosi ten dirbančių asmenų dėl galimybės įsigyti plytelių ir išgirdo neigiamą atsakymą. Kam bus naudojamos tos plytelės ir kaip jų gali įsigyti daugiabučių gyventojai, norintys sutvarkyti namų aplinką?

Į rajono savivaldybės administracijai nusiųstą užklausą atsakė Viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė:

„Statybvietė yra perduota rangovui, kuris atsakingas už visas medžiagas ir statybines atliekas bei jų sutvarkymą. Daugiabučių namų gyventojai, norėdami susitvarkyti kiemus, viešąsias erdves prie namų, gali kreiptis į Širvintų rajono savivaldybės administraciją rašydami prašymus.“

  1. Skaitytojai teiraujasi, kada ir kur bus sodinami medeliai Lietuvos Šimtmečio metais gimusiems vaikučiams?

Į klausimą atsakė Širvintų rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė:

„Medeliams sodinti numatyta viešoji erdvė palei Plento gatvę. Medelius sodinti 2018 metais gimusių vaikučių tėvelius kviesime rudenį (rugsėjo–spalio mėn.), o gimusių metų pabaigoje – 2019 m. pavasarį.“

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*