Naujausios žinios

KODĖL SKUBAMA?

„Širvis“ vis daugiau gauna laiškų iš gyventojų, kurie neabejingi tvarkai. Rašo rajono gyventojai, važiuojame tikrinti laiškuose minimus faktus. O šiuo atveju nereikėjo niekur važiuoti. Aprašomas faktas matomas visiems miesto gyventojams. P. Cvirkos gatve intensyvus judėjimas: čia gydymo įstaigos, nemažai gyvenamųjų namų. O pasipiktinimą sukėlė šios gatvės gyvenamųjų namų kiemas. Prie 8 namo stovi pakrypęs stovas su pritvirtinta lentele, kurioje parašyta, jog iki balandžio 8 dienos gyventojai nebeužimtų prie namo esančios pievelės, nes ten numatoma darbus atlikti. Dėkojama gyventojams už supratingumą. Gyventojai supratingi, paliko neliestą nurodytą žemės plotelį, kuriame bujojo jų įsigytos ir prižiūrimos gėlės, derėjo braškės. Dabar čia, vietoje buvusių gėlių, uogynų ir vaiskrūmių – jau kurį laiką sumaitotas žemės plotas, per kurį, lietui palijus, neįmanoma pasiekti skalbinių džiovyklos. O šiuo metu, kai karšti orai, vėjui papūtus nešamos dulkės ir ant skalbinių, ir ant langų. O vaizdelis apverktinas. Jei iki šio laiko nieko nedaroma, tai kam trukdė augalai ir žalia prižiūrima pievelė?

Iki šios dienos galėjo žydėti bijūnai, gyventojai nusiskintų braškių, o gal ir ne tik iki šios dienos, gal net iki kitų metų, kaip pas mus tapo įprasta pradėti kuo skubiau, o užbaigti kaip Dievas duos. Jaunimo sodas senokai tvarkomas ir iki tvarkos dar gana toli. Gal toks likimas laukia ir 8-ojo namo kiemo?

1 Comment on KODĖL SKUBAMA?

  1. Ta pati situacija ir Zibalu 15namo, labai skaudu kai tikisi supratingumo o patis visai nesupratingi, negi negalima buvo pastatit lentele iš rudens, bet kam gi rupi pats neturtingiausias žmoniu sluoksnis, kad mokejo pinigelius už arima rudeni ar gal galima buvo iki rudens palikti nes taip ir žaliuoja žole ir išvis skaudu kad galvojama tik apie groži o ne žmogaus atogumui čia apie tai kad buvo išarditos drabužiu džioviklos lauke

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*