Naujausios žinios

Konkursas „Kita forma. Žaidimai“

Pavasaris džiugina vis dažniau pasirodančia saule ir kviečia daugiau laiko praleisti lauke. Šių metų šiltąjį sezoną pradedame su nauju projektu, aplinkosauginiu konkursu „Kita forma. Žaidimai“, kuriame kviečiamos dalyvauti Vilniaus apskrities ugdymo ir švietimo įstaigos bei jų draugai.

Konkurso tikslas – parodyti, jog linksmas laiko praleidimas bei kūryba nereikalauja didelių išlaidų, o antrinis daiktų ar atliekų panaudojimas gali tapti neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi ir teikia daug didesnę naudą nei dažnas iš mūsų galvoja. Šiuo konkursu švietimo ir ugdymo įstaigos skatinamos ruoštis šiltojo sezono laiko praleidimui lauke ir kurti lauko žaidimus, kurie ne tik džiugins, padės atsikratyti po žiemos susikaupusių atliekų, bet ir prisidės prie gamtos gerovės.

„Mes visuomet išklausome dalyvių idėjas ir ieškome būdų, kaip padėti skleistis saviraiškai, tad tikimės, jog tokia konkurso koncepcija, kurią netiesiogiai padiktavo mūsų ilgamečio konkurso dalyviai, padės generuoti naujas idėjas, o dėl galimybės žaidimus išbandyti patiems, jį aplankys ir veiklios, aktyviai laiką su savo atžalomis leidžiančios šeimos, mieliau besirenkančios  nuotykius, būvimą kartu ir pirmenybę teikiančios tikriems dalykams, o ne kompiuterių ekranams“ – kalbėjo „Kita forma“ sumanytoja Vaida Griškevičienė.

Kurti smagius lauko žaidimus kviečiami įvairaus amžiaus kūrybiški vaikai ir jaunuoliai. Dalyviai, siekiant sąžiningos konkurencijos, bus skirstomi į keturias amžiaus grupes:

  • Ikimokyklinio amžiaus vaikų,
  • 1-4 klasių mokinių,
  • 5-8 klasių mokinių,
  • 9-12 klasių mokinių.

Kiekvienoje kategorijoje įsteigta po vieną prizinę vietą, kuria bus apdovanotas originaliausio, inovatyviausio, įdomiausio, patvariausio ir svarbiausia, žaidimams lauke labiausiai pritaikyto kūrinio autorius. Viena švietimo įstaiga vienoje kategorijoje gali pateikti iki trijų darbų.

Konkursas vyksta ir anketos priimamos iki 2019 m. gegužės 5 dienos. Dalyvio anketa pildoma paspaudus šią aktyvią nuorodą: https://goo.gl/forms/QHAZP2m1pLnIzalB2 ir vadovaujantis joje nurodyta informacija. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti 2019 m. birželio 5 dieną Vilniuje vyksiančiame vienos dienos festivalyje „Kita forma. Žaidimai“.

Daugiau informacijos svetainėje www.kita-forma.lt ir Facebook paskyroje „Kita forma‘.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*