Naujausios žinios

Kviečiame į diskusijų festivalį „Būtent!

Rugsėjo 8 – 9 dienomis Birštone pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas diskusijų festivalis „Būtent!“.

Tai atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę. Žodis „Būtent!” atspindi tą diskusijos momentą, kai diskusijos dalyviai, pateikę savus argumentus, pasiekia abipusį sutarimą ir supratimą. Tikimės, kad festivalis taps tokio sutarimo, nuomonės formavimo, bendros valstybės vizijos kūrimo vieta, kuri suteiks įkvėpimo realiems verslo ir politikos sprendimams. Įkvėpimo „Būtent!” semiasi iš ilgametes tradicijas turinčio Almedalen diskusijų forumo Švedijoje, panašių renginių kitose Skandinavijos šalyse, taip pat renginių „Arvamusfestival“ Estijoje ir „Lampa“ Latvijoje.

Festivalio programą galima rasti čia: http://diskusijufestivalis.lt/#about

Atviros Lietuvos fondas kaip vienas iš festivalio organizatorių siekia, kad Lietuvoje klestėtų kritinis mąstymas, teisės viršenybė, valdžios institucijos būtų atskaitingos piliečiams, o piliečiai aktyviai dalyvautų savo šalies valdyme. Todėl Jūsų pasirinktą dieną (rugsėjo 8 d. arba rugsėjo 9 d.) norime Jus pakviesti atvykti į Birštone vyksiantį Diskusijų festivalį. Atviros Lietuvos fondas suorganizuos jums transportą iš gimtojo miesto į Birštoną ir tą pačią dieną atgal.

Nemokamo transporto vietų skaičius ribotas, todėl visus, norinčius keliauti mūsų suteiktu transportu, kviečiame iki rugsėjo 2 d. registruotis tel. nr. 867725850 arba el. pašto adresu laikrastissirvis@gmail.com.

Norintys likti Birštone kitai dienai, nakvyne, maitinimu ir grįžimu atgal turės pasirūpinti patys.

 

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*