Naujausios žinios

Kviečiame siūlyti kandidatus Igno Šeiniaus premijai gauti

2015 m. Laima Kutiščeva už tradicijų puoselėjimą, kraštotyrinę veiklą, Širvintų krašto garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų.

Kviečiame kultūros, švietimo, ugdymo įstaigas, institucijas, įmones, visuomenines organizacijas, fizinius asmenis ir meno kolektyvus iki 2015 m. sausio 15 d. siūlyti pretendentus I. Šeiniaus premijai gauti.

Premija yra skiriama už reikšmingiausius muzikos, dailės, choreografijos ir kitų meno sričių kūrybos darbus, etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, altruistinę veiklą, už Širvintų krašto kultūros reprezentavimą Lietuvoje ir už jos ribų (leidiniais, garso ir vaizdo įrašais, publikacijomis, viešais renginiais, koncertais, televizijos laidomis, švietėjiška, kraštotyrine veikla ir kt.).

Pretendentus siūlantys fiziniai, juridiniai asmenys ar kolektyvai privalo pateikti išsamią veiklos charakteristiką, kurioje aprašomi asmens ar kolektyvo nuveikti darbai, pažymima, už kokius nuopelnus rekomenduojama premija. Prie veiklos charakteristikos pageidautina pridėti iliustracinę medžiagą (nuotraukas, atsiliepimus spaudoje, lankstukus, garso, vaizdo įrašus ir kt.).

Širvintų rajono savivaldybės administracija pretendentus registruoja, vadovaudamasi Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2005 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. 76 „Dėl Igno Šeiniaus premijos steigimo“ patvirtintų Igno Šeiniaus premijos skyrimo nuostatų 5.1. papunkčiu.

Kandidatų charakteristikas užklijuotuose vokuose su užrašu „Kandidatų Igno Šeiniaus premijai gauti vertinimo komisijai“ prašome pristatyti į Širvintų rajono savivaldybės administracijos priimamąjį (Vilniaus g. 61, Širvintos, I a.) iki 2016 metų sausio 15 d.

Širvintų rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

1 Comment on Kviečiame siūlyti kandidatus Igno Šeiniaus premijai gauti

  1. …„Laima Kutiščeva už tradicijų puoselėjimą, kraštotyrinę veiklą, Širvintų krašto garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų…“Deja, šią Igno Šeiniaus premijos laureatę merė privertė „savo noru“ išeiti iš darbo. Nereikia naujai valdžiai dorų, nusipelniusių žmonių.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*