Naujausios žinios

Laikraštinis „Širvis“ Jums ir dėl Jūsų

„Širvio“ redakcija

S. Kirtiklio nuotrauka

Mielieji skaitytojai,

Su džiaugsmu pranešame, kad jau nuo gruodžio 2-osios, vieną kartą per savaitę, trečiadieniais, Jus pasieks popierinis „Širvis“.

Kaip jau rašėme, šis laikraštis yra pirmas nepriklausomos piliečių žurnalistikos laikraštis Širvintų krašte. Nepriklausomas ir neveikiamas nė vienos politinės partijos ar veikėjo. Jis veikia laikydamasis Visuomenės informavimo įstatymo, Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso, teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės įstaigų, „Širvio“ nuostatų ir kitų žiniasklaidos veiklą reguliuojančių Lietuvos Respublikos įstatymų. Be to, „Širvio“ redakcijos komandą vienija bendra idėja – žodžio laisvė skaidriai ir neiškreiptai tiesai; objektyvumas ir nešališkumas tam, kas vyksta mūsų krašte. Dirbame savanoriškai ir vedami didelio entuziazmo. Tokio entuziazmo ir paramos tikimės ir iš Jūsų, mieli skaitytojai. Kiekvieną trečiadienį įsigydami UAB „Norfos mažmena“, Širvintose esančioje parduotuvėje, ir Širvintų vartotojų kooperatyvo „Veivera“ parduotuvėse Jums atstovaujantį laikraštį „Širvis“, prisidėsite prie tolimesnės laikraščio leidybos ir pilietinės žurnalistikos puoselėjimo. Taip pat norintys paremti novatoriško laikraščio leidybą, paramą galite pervesti į VšĮ „Širvis“ banko sąskaitą Nr. LT424010051003565748. Mūsų rekvizitai: VšĮ „Širvis“, įmonės kodas – 304112964, adresas: Vilniaus g. 8-3, Širvintos.

Rašome tik Jums ir gyvuojame tik dėl Jūsų, kad gautumėte tik objektyvias ir skaidrias žinias be partinių prieskonių, visada būtumėte įvykių sūkury. Be to, šis laikraštis yra puiki proga Jums išsakyti savo nuomonę, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais, analizuoti Širvintų krašto įvykių verpetus, būti pilietinės žiniasklaidos skleidėjais, o gal ir kūrėjais.

Kviečiame prisijungti!

„Širvio“ redakcija

4 Comments on Laikraštinis „Širvis“ Jums ir dėl Jūsų

  1. Tikrai nekasdienis ivykis – nepriklausoma ziniasklaida. Stebesime kaip ilgai issilaikysite. Linkiu laikytis kuo ilgiau. Tikrai busite gerbiami. Pasistenkite neliaupsinti, bet ir su kritika nepersistenkite. Bukite teisingi. Tas yra ziniasklaidos esencija.

  2. Kokia leidinio kaina?

  3. Popierinio laikraščio „Širvis“ vieneto kaina 0,45 eur.

  4. Labai dziugu,kad dabar i rankas gales ir mano tetis paimti Jusu laikrastuka 😉 labai saunu. Dziaugiuosi ir sveikinu 😉

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*