Naujausios žinios

Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis

Lietuvos policijos mokyklos informacija

Policininko darbas – kupinas iššūkių. Tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus.

Jei manai, kad gali pakeisti rytojų – prisijunk prie mūsų!

Kviečiame visus, nebijančius iššūkių, norinčius dirbti nemonotonišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos organizacijų ir prisidėti prie visuomenės gerovės.

Metus trunkančių mokymų metu išlavinsite ne tik profesinius ginklo ir specialiųjų priemonių panaudojimo įgūdžius, bet ir išmoksite vairuoti automobilį ekstremaliomis sąlygomis, dirbti su moderniomis technologijomis ir įranga, naudotis teisės aktais ir duomenų bazėmis, sužinosite, kaip padėti pagalbos ieškančiam ar nukentėjusiam asmeniui, įgysite ir daug kitų policijos funkcijoms vykdyti reikalingų žinių.
Ką mes siūlome?

Puikią mokymosi bazę Kauno rajone, Mastaičiuose, nemokamą apgyvendinimą, stipendiją (nuo 129,87 iki 202,02 eurų), intensyvias ir nenuobodžias, į praktiką orientuotas pamokas, o sėkmingai baigus Lietuvos policijos mokyklą – garantuotą darbo vietą.
Asmenys, pageidaujantys mokytis Lietuvos policijos mokykloje, dokumentus gali teikti interneto puslapyje www.stokipolicija.lt arba el. paštu priemimas@policija.lt. Dokumentų priėmimas vyksta iki 2020 m. birželio 26 d.

Daugiau informacijos, kaip tapti policijos pareigūnu, galite rasti apsilankę svetainėje www.stokipolicija.lt

Lankstinukas_A4 NEW2019.cdr

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*