Naujausios žinios

„Matrioškų“* perstatymas

Mūsų karalystėje nieko naujo arba, užklupus tūkstančiui problemų, mūsų kraštui galime pritaikyti dainelės vertimą „…o apskritai, puikioji markize, viskas gerai, viskas gerai!“ Šį kartą kalbėsiu ne apie karališkuosius postus, o apie jų dešiniąsias rankas – juokdarius. Jei iš pasakos pavyktų sėkmingai grįžti į realų gyvenimą, tai pasikalbėkime apie seniūnus.

Dar praėjusiais metais rašiau, kad trys mūsų rajono seniūnijos jau senokai kaip vaikai be priežiūros paliktos laikinų „globėjų“ rankose. Ir štai – perkūnas iš giedro dangaus. Po rajoną pasklido žinia, kad Tarybos nario mandato atsisako per Tarybos posėdžius niekuo neišsiskyrusi Širvintų kaimo bendruomenės „Upė“ pirmininkė Rima Jasevičienė, kuri į rinkimus ėjo su Visuomeniniu judėjimu „Drauge kurkime Širvintų krašto ateitį“. „Teisingame“ laikraštyje tokio apsisprendimo priežastis nebuvo įvardinta ir bandyta skaitytojams palikti intrigą.

Šaltinis: www.sirvintos.lt

Šaltinis: www.sirvintos.lt

Tik deja, kur buvęs, kur nebuvęs priėjo „Širvis“ ir paklausė apie būsimus seniūnus ir vienišas seniūnijas. Ką jūs manote, atsakymą gauname po dviejų dienų nuo paklausimo išsiuntimo ir lygiagrečiai apie tai pastebime straipsnį „teisingoje“ spaudoje su pagražintais, bet labai jau panašiais į mūsų užduotus Savivaldybei, klausimais. Pagalvojau, išseko mūsų konkurentų smegenų bankas, kad net iš laikraščio, kažkada pačių pavadinto „tualetiniu popieriumi su abėcėle“ mintis ir idėjas „prichvatizuoja“. Tiek to, mums negaila. Svarbu, kad žmonės būtų laiku ir tinkamai informuoti. Be to, ir informacija buvo lengvai nuspėjama. Tarybos narė Rima Jasevičienė iš Tarybos nario posto „perstatoma“ į Širvintų seniūniją, kuriai vadovauja nuo sausio 16 dienos. Ta proga ponia, buvusi Tarybos narė, ir jau esama seniūnė palieka ir Širvintų kaimo bendruomenės „Upė“ vairą.

Kiek įdomesni viražai su kitomis seniūnijomis. Štai Jauniūnų seniūnas Ramūnas Jasevičius perkeltas iš Jauniūnų seniūnijos, kurioje dirbo nuo 2017 m. sausio 2 d., į Zibalų seniūnijos patalpas. Aiškumo dėlei paaiškinu – tapo Zibalų seniūnijos seniūnu. Ir tai dar ne viskas, jis ir toliau lieka vadovauti Jauniūnų seniūnijai, tik statusas iš nuolatinio pasikeitė į laikinai einančio pareigas kol bus paskelbtas ir įvyks valstybės tarnybos konkursas Jauniūnų seniūno pareigoms užimti.

Seniai jau sklando kalbos, kad Jauniūnų seniūno kėdė laikoma vienam artimo Jauniūnams kaimo bendruomenės pirmininkui. Tik laukiama, kada asmuo išeis į pareigūno užtarnautą pensiją. Tai dabar turės laiko laukimui – perstatė figūrėles iš vienos vietos į kitą ir ramu.

Nežinau, kaip jums, bet man šitie viražai primena „matriošką“ – išrenki įvairaus dydžio lėlytes, sustatai į norimas vietas, po to surenki į krūvą ir vėl išdėlioji tik jau reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje. Panašumų sukelia ir tai, kad tos lėlytės visos identiškai vienodos – be savo nuomonės, be savo idėjų, be savo iniciatyvos.

Į klausimą, kada bus skelbiama, kaip ir kur kandidatuoti į Čiobiškio bei Kernavės seniūnijų seniūnų postus, Savivaldybės administracijos atstovė patarė sekti informaciją www.vtd.lt ir www.sirvintos.lt. Taigi būkite aktyvūs ir gal nusišypsos laimė tapti vienai iš „matrioškos“ sudedamųjų dalių.

* „Matrioška“ – tai medinė lėlė, su keliomis mažesnėmis, viena į kitą sudėtomis lėlėmis viduje.

1 Comment on „Matrioškų“* perstatymas

  1. Nepavyks tapti matrioškomis, nes tos „reikalingos“ matrioškos jau važiuoja į konkursą iš anksto žinodamos komisijos narių klausimus:)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*