Naujausios žinios

MEDŽIUKAI TĘSIA PROJEKTĄ

Valda PATINSKIENĖ

Šventės akimirkos Medžiukuose

Pagal laimėtą sporto aikštelės įrengimo Medžiukuose projektą, darbai ir toliau tęsiami. Prieš du mėnesius Medžiukų tinklalapyje „Medžiukų kraštas“ buvo paskelbta, jog liepos 25 d. 14 val. sporto aikštyne bus surengta šeimų šventė „Sportuokime ir pramogaukime“. Prieš kelias dienas apie vyksiančią šventę visus medžiukiškius papildomai informavo skelbimais. Apie „Sportuokime ir pramogaukime“ sužinojo ir į šventę atvyko kaimynai maišiagališkiai, saviveiklininkai iš Karvio. O savųjų, vietinių tikrai netrūko, tik bendruomenės pirmininkas Renatas Kasparas gailėjosi, kad Medžiukų renginys sutapo su Širvintų jubiliejiniu minėjimu: „Mes jau prieš du mėnesius paskelbėme apie renginį, tad jo atšaukti jokiu būdu negalėjome“. Manau, šiais laikais visi mašinuoti, tad pasportavę, pasiklausę įdomaus koncerto, pašokę, suspės dar ir į Širvintų renginius.

Susirinkusius mažuosius medžiukiškius linksmino pakviesti animatoriai, veikė cukraus vatą ir kukurūzų spragėsius pagal projektą dalijančios parduotuvės.

Renginys prasidėjo sportinėmis varžybomis. O jų buvo nemažai sumanyta: baudų į krepšinio lanką metimai, smiginio rungtis, šaškių turnyras, šeimų rungčių konkursas. Kaip ir priklauso rimtose varžybose, teisėjų brigada skaičiavo, sumavo ir paskelbė „Sportuokime ir pramogaukime“ sporto rungčių nugalėtojus. Jais tapo: taikliosios rankos rungtyje – Norbertas Radzevičius, baudas geriausiai mėtė taip pat Norbertas Radzevičius, smiginio strėlytes – Audrius Kaunas, geriausias šaškininkas – Marijan Semaško, šeimų estafetėje ir vėl Editos ir Norbertų Radzevičių šeima susižėrė apdovanojimus. Plojimai ir šypsenos lydėjo susirinkusiuosius, atėjusius gražią dieną į sporto aikštyną.

Vasaros metu bendruomenė gali pasinaudoti sporto aikštynu, buvusios mokyklos kiemu ir patalpomis, o žiemą… Bendruomenės pirmininkas R. Kasparas pasakojo, kad visų mėgiamas dainininkas Radži norėjo atvykti į Medžiukus koncertuoti. Įsivaizduoju, koks būtų sujudimas šioje gyvenvietėje ir ne tik, o pirmininkas turėjo atsisakyti: „Kur aš tave padėsiu, nėra šildomos salės“. Tuo viskas ir baigėsi.

Kalbintų medžiukiškių žvilgsniai krypsta į dabar tuščias Kultūros centro patalpas. „Gal rajono valdžia leis mums jomis naudotis. „Užsieniečiais“ iš Vilniaus atsikratėme, norėtume turėti tinkamą salę, tada ir koncertus, susitikimus galima būtų organizuoti. Mūsų bendruomenės pirmininkas labai aktyvus, sugeba greit, kariškai sukviesti kaimo aktyvą, uždegti savo idėjomis medžiukiškius. Mes visada jam padėsime, tik va reikia patalpų ne tik vasarą. Žiemą kaip tik laisvesnis laikas, galėtume ir saviveiklą atgaivinti. Juk buvo Medžiukuose vienintelis rajone vyrų ansamblis! Mūsų kraštas kūrybingas, dainingas, turime gerą vadą – Renatą, o patalpų – ne“, – kalbėjo vietiniai gyventojai, laukdami pasirodančių svečių iš Korvio centro „InventuM“ ansamblio. Jame muzikuoja ir dainas atlieka mokytojas Gžegož Pileckij ir Julij Petrovskij. O kaip be Silvijos Kasparaitės? Žinoma, dainuoja.

Šeštadienis Silvijai ir jos mamai Boženai Kasparienei buvo darbo diena visu krūviu: rūpinosi atvykusiais svečiais, pakaitomis abi vedė ir komentavo sporto varžybas. Na, o apdovanojimus nugalėtojams ir padėkas įteikė bendruomenės pirmininkas Renatas Kasparas.

Už šios šventės finansinę paramą pirmininkas labai dėkingas UAB „Biodegra“ ir UAB „Litmega“. Šį bendruomenės renginį jau veja kiti renginiai, tad medžiukiškiams nėra kada nuobodžiauti.

Nuotraukos autorės

Šventės akimirkos

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*