Naujausios žinios

Melas liejasi laisvai

Jonė LIEPONĖ

R. Šalaševičiaus karikatūra

Na ką, brangieji, tiesa ar melas, kad į „Širvintų šilumą“ parašęs žmogus dėl skelbimų lentų pralošė labiau, nei laimėjo? Jei tas žmogus realus, tai tiesa, kad pralošė, nes ne tik skelbimų lentų nekokybiškų plokščių nebeliko, bet net ir patys rėmai ėmė ir stebuklingu būdu išnyko. Abra kadabra kažkokia, ne kitaip. Bet jei tas žmogus neva žmogus arba, kaip čia aiškiau pasakyti, komandą gavęs žmogus, tai melas, kad pralošė. Jis laimėjo net dešimteriopai. Siekė tik plokštes išnaikinti, o pavyko viską iki pat žemės sunaikinti. Taigi mieste, regis, liko vienas kandidatas ir vienos partijos reklamuojamas. Nors, prieš kelias dienas, ant privataus namo jau šmėžavo ir kitos partijos reklama. Negi kitaip galėjo būti? Ar galėjo mūsų „demokratiškoji“ valdžia leisti, kad per derliaus šventę tokia gausybė žmonių pamatytų kitą veidą, anei Jono ir kitą partiją, anei soc. soc., ai na jūs patys supratote, apie ką aš čia.

Šiemet jau nebestebina už rankų susikibusi ir vienas šalia kito besiglaudžianti porelė. Štai atvykusiai LRT televizijai Musninkuose merė porino, kad taip visada buvo ir niekada nebuvo kitaip. Bet kas gi su ta mano atmintimi nutiko, kad 2018 ir 2019 metais jau buvau šito vaizdelio pasiilgusi. Jau ant suolelio bobos įvairių išmanytų istorijų pasakojo, kad krizė mūsų didingosios poros šeimoje ištiko, todėl šalia savęs ponia šunelį glaudžia, o ne vyro ranką. Melas liejasi laisvai, kas jau mūsų rajone ir įprasta.

Praverčiau savo istorinius kadrus – 2019 metų Užgavėnes, nežinau, ar aš jojo nepamačiau, ar jis už giltinės kaukės slėpėsi. Bet puikiai užsimaskavo, net dvigubai susitraukti sugebėjo, kad kartu su savo ponia Užgavėnėse sudalyvautų. O šiemet, kaip įprasta prieš rinkimus, kas ketverius metus Jonelis nepraleidžia nei vieno renginio ar renginuko, čia Čiobiškyje, čia jau Musninkuose, Čia Anciūnuose sušmėžuoja. Su kaupu save mums už visus ketverius metelius išdalins. Tai ir džiaukimės tuo.

Štai vienas garbingas musninkietis prieš visą Lietuvą teigia, kad žlugdomos nevyriausybininkų iniciatyvos, nesuteikiamas mažytis žemės lopinėlis paminklui pastatyti, o ponia jam atsakanti, kad netiesą sako, kad nežlugdomos, o skatinamos. Net du ilgus metus skatinamos ir labai stengiamasi duoti tai, ko bendruomenė prašo, net ištisus dvejus metus taip stipriai iš visos širdies stengiamasi, betgi ponios pastangos bergždžios. Neva ne ji kalta, o aplinka. Kur aš jau tą frazę girdėjau?.. Nepamenu. Bet jūs, mielieji, tikrai pamenat apie ką aš čia.

Dar viena abra kadabra, tikrai netyčia ir tikrai čia ne sutapimas, ir tikrai čia ne iš anksto apgalvotas veiksmas prieš rinkimus, kaip oponentai bandys skalambyti. Spėkit, kas nutiks šią savaitę. Taip ir žinojau, kad visi suprasite bei atspėsite. Mes gi širvintiškiai tokie nuspėjami tapome, kad net mįslių nebėr kam užminti. Teisingai, atidaromas dvejus metus lauktas, vandeniu pripildomas, keliskart griautas ir vėl statytas, net kai ką bankrotan nuvaryti suspėjęs naujut naujutėlis su kelių rūšių pirtimis ir „džiakuzi“ baseinas. Kadangi mūsuose koronos nėra, tai kviečia merė visus rajono gyventojus ir miesto svečius atvykti ir išbandyti tikrai visų lauktą naujieną. Na tikėkimės, kad su svečiais „džakuzyje“ neteks pliuškentis, nes bus kaip tiems, kurie pasisėdėję kubile „koroną“ namo parsinešė.

Sakau jums, mielieji, kad Seimo rinkimai stebuklus krečia, ne kitaip. Štai jau „koronos“ skaičiai jau ir šimtą gerokai perkopė, o mūsuose šventes švenčia, prie scenos vienas kito šonus trina, nepaiso raginimų dėvėti kaukes. Kam jos, jei mūsų rajone viskas puiku, tiesiog viskas rožėmis klota ir jokių problemų. Kaip merė per LRT laidą teigė, ir taip dar bus pakankamai ilgai. Ji užsibrėžusi ne mažiau nei keturias kadencijas savo planus mūsuose įgyvendinti. Taigi, brangieji, pasirenkite ilgam dar šventes švęsti ir džiaugtis gyvenimu be problemų. Sakysite, melas, kad problemų nėra?! Merė sako, kad tiesa, nes rinkimų rezultatai pasako viską, ką žmonės nutyli. O jūs jau spręskite patys, tai melas ar tiesa.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*