Naujausios žinios

NAUJA NETEISĖTA MADA

„Širvio“ informacija

Gyventojų iniciatyva neteisėtai pastatytas ženklas

Į kelionę pakvietė skambutis. Gyvenantys Antaninavos kaime negalėjo gauti užsakytos spaudos leidinių, nes vidur miško atsirado „Stop“ kelio ženklas. Tiesa, po juo buvo papildoma lentelė, nurodanti, kad ženklas galios tik už 150 metrų. Tačiau laiškininkas vengė važiuoti, nebent tik užsukdavo gabendamas pensiją. Antaninavos kaimo gyventojai turėjo keliauti iki pagrindinio Širvintos–Zibalai kelio sankryžos, kurioje prie pašiūrės buvo pritvirtintos pašto dėžutės. Ne visada pasitaiko geras kelias ir geras oras, kad pagyvenę žmonės galėtų nukulniuoti tokią kelio atkarpą. Kai apie tokį skambutį informavome Pašto viršininką D. Balsevičių, jis skubiai ėmėsi aiškintis susidariusios padėties. Pirmiausia išklausinėjo laiškininko ir įsitikino, kad skambinusieji teisingai informavo: miške yra „Stop“ ženklas. Kas ir kam jį pastatė? Tai jau viršininko klausimas Zibalų seniūnijos seniūnui R. Jasevičiui. Seniūnas pažadėjo išsiaiškinti.

Kelias pas prenumeratorius į Antaninavos kaimą

Kelias pas prenumeratorius į Antaninavos kaimą

Neseniai vėl susilaukėme skambučio: kelio ženklas kaip stovėjo, taip ir stovi, tačiau „žiūri“ į miško gilumą, žodžiu, pasuktas, važiuoti galima, eismui netrukdo. Pasirodo, nauji kaimo gyventojai savavališkai pastatė šį ženklą. Kam? Jei jiems trukdo atvažiuojančios mašinos, tepasistato prie įvažiavimo į savo kiemą. O gal tai taps nauja mada statyti kelio ženklus kur nori, taip sudarant nepatogumus šalia gyvenantiems kaimynams.

Tik operatyviai ėmęsi aiškintis pareigūnai išvadavo kaimiečius nuo bereikalingai keliavimų rūpesčių. Dabar Antaninavoje, Zibalų seniūnijoje, tvarka! Spauda bus pristatoma kaip priklauso.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*