Naujausios žinios

„Širvio“ redakcijos naujovė – atvira diskusija politikams

Laura Kirtiklienė

A. Bagočiūnienės nuotrauka

„Širvio“ redakcija spalio 27 d. suorganizavo diskusiją su rajono Taryboje dirbančiais politikais aktualiais Širvintų rajono gyventojams klausimais. Nors kvietėme po vieną partijos atstovą, dirbantį Savivaldybės taryboje, tačiau diskusijoje sutiko dalyvauti socialdemokratų atstovas Andrius Jozonis, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) narys Kęstutis Pakalnis ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Vytas Šimonėlis. Diskusiją vedė Kupiškio rajono laikraščio „Kupiškėnų mintys“ direktorė-redaktorė Nida Šulcienė. Tokias diskusijas šio laikraščio redakcija organizuoja gana dažnai. Diskusijos vyksta įvairiomis temomis. Jose dalyvauja ir nevyriausybinės, ir jaunimo organizacijos, Tarybos nariai ir kt.

Ši diskusija buvo puiki galimybė politikams išsakyti savo nuomonę pastaruoju metu labai aktualiais klausimais: dėl Širvintų ligoninės pertvarkos, Širvintų miesto seniūnijos steigimo, paslaugų gerinimo gyventojams, taip pat pasidžiaugti, ką pavyko nuveikti per 100 darbo dienų Taryboje, pasidalinti, kas kelia nerimą Širvintų politikos arenoje.

Labai gaila, kad ir vėl rajono gyventojai nežinos Darbo partijos, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovų Taryboje nuomonės organizuotos diskusijos klausimais. Tikimės, kad kitą kartą politikai pasinaudos diskusijos platforma ir atstovaus savo rinkėjams pagarsindami savo darbus, išsakydami savo nuomones.

Mieli skaitytojai, politikų nuomones diskusijos klausimais kviečiame skaityti ir vaizdo medžiagą pasižiūrėti spalio 30 d. portale „Širvis.lt“.

2 Comments on „Širvio“ redakcijos naujovė – atvira diskusija politikams

  1. Šaunu. Čia jau panašu į žurnalistiką. Tik moderatorius reikia savus turėti. Nesolidu „legionerius“ kviesti, kai rajone žurnalistų daugiau nei ūkininkų turime.

  2. Šaunuoliai Širviukai. Ir toliau neškit naujoves į mūsų užpelkėjusią žurnalistikos balutę.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*