Naujausios žinios

Patvirtinti nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatai

Andželika Bagočiūnienė

Šaltinis facebook.com/sirvintujaunimas/

Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 dienos posėdyje  priimtas sprendimas „Dėl  Širvintų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatų patvirtinimo“. Pranešėjas – Gediminas Sargelis, Jaunimo reikalų koordinatorius (vyr. specialistas). Sprendimas priimtas vienbalsiai. Po balsavimo Širvintų rajono merė Ž. Pinskuvienė padėkojo Gediminui Sargeliui už darbą savivaldybėje. Taryba plojimais palydėjo jaunąjį specialistą iš posėdžių salės. Pirmadienį, lapkričio 30 dieną,  Gedimino Sargelio paskutinė darbo diena Širvintų rajono savivaldybėje.

Pakalbinome Gediminą Sargelį ir klausėme:

Kaip jums sekėsi atlikti jaunimo reikalų koordinatoriaus pareigas ir kodėl Jūs paliekate Širvintų rajono savivaldybę?

Esu baigęs Lietuvos edukologijos universitetą. Įgijau istorijos bakalauro išsilavinimą ir po metų pavyko laimėti konkursą į Širvintų rajono savivaldybės jaunimo koordinatoriaus pareigas. Šioje Savivaldybėje dirbu dvejus su puse metų ir baigiu viešojo administravimo magistrantūros studijas Mykolo Riomerio universitete. Iki man ateinant į šias pareigas nebuvo teikiami jokios jaunimo projektų paraiškos finansavimui gauti, o numatyta lėšų buvo. Tai tos lėšos buvo paskirstytos įstaigoms, dirbančioms su jaunimu. Man atėjus, kartu su keliais Savivaldybės darbuotojais buvo parengtas naujas tvarkos aprašas ir taip buvo pradėti teikti jaunimo nevyriausybinių organizacijų ar neformalių jaunimo grupių projektai finansavimui gauti. Tai labai sveikintina.

Savivaldybėje nedideli reikalavimai paraiškoms, paprastos atsiskaitymų formos. Todėl tai puiki galimybė jaunam žmogui susipažinti, kas tai yra projektas, išmokti, kaip jį parašyti, kaip organizuoti įgyvendinimą ir atsiskaityti. Rajono jaunimas rašo, bendradarbiauja įgyvendindami projektus, konsultuojasi su manimi. Pagrindinė veikla vykdant šias pareigas yra įvairiausios informacijos apie jauną žmogų rinkimas įvairiausiais aspektais. Tam nuolatos reikia bendradarbiauti su įvairiomis institucijomis, o tai yra iššūkis. Ne visos institucijos noriai bendradarbiauja, ne su visomis pavyko rasti bendrą kalbą. Tai nelengvas, neapibrėžtas darbas. Jame kartais trūksta konkretumo. Nors buvo daug iššūkių, darbas man tikrai patiko. Ne visada pavyko įgyvendinti tai, ką buvau užsibrėžęs. Visuomet stengiausi nugalėti iššūkius.

Kai atėjau dirbti į Savivaldybę, buvau užsibrėžęs čia neužsibūti ilgiau nei trejus metus. Va šitą pažadą sau pavyko ištesėti. Pastaruoju metu intensyviai ir atkaklai ieškojau darbo ir va pavyko. Nuo gruodžio 1 dienos dirbsiu Vilniaus mieste, vienoje iš ministerijų.

 Ačiū už pokalbį ir linkime sėkmės siekiant karjeros aukštumų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*