Naujausios žinios

Obuolių skonio rudens šventė Bagaslaviškio miestelyje

Asociacijos „Šeimų bendrystė“ informacija

logo tekmei

2020 m. rugsėjo 19 dieną, šeštadienį, „Tėkmės“ mokyklos sode, Bagaslaviškyje, įvyko obuolių pyragais kvepianti rudens šventė, kurią surengė  kartu su Širvintų kultūros centro Bagaslaviškio filialu. Renginys skirtas bendruomenei telkti ir finansuojamas pagal programos „Europos solidarumo korpusas“ vykdomą projektą.

Šventėje vyko obuolių pyrago kepimo edukacija, nuotaikingai prasidėjusi nuo pasiruošimo, t. y. obuolių lupimo varžytuvių, kurios vyko kartu su bulvių skutimo varžybomis, nes bulvės taip pat yra neatsiejama rudens šventės dalis. Tiek dideli, tiek maži dalyviai smagiai varžėsi, siekdami nugalėtojo titulo. Nugalėtojai ir visi dalyvavę varžytuvėse buvo apdovanoti simbolinėmis atminimo dovanėlėmis. Prizus gavo ir „Rudens gėrybių parodos“ dalyviai, kurių atneštos įdomiausios daržovės buvo eksponuojamos Širvintų kultūros centro Bagaslaviškio filiale.

Visą šeštadienio popietę buvo organizuojamos kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose vaikai piešė obuolius, meistriškai pūtė muilo burbulus, gėrėjosi gausiomis rudens gėrybėmis ir dėliojo meno kūrinius. Šiltą ir gražią šventę vainikavo asociacijos „Šeimų bendrystė“ spektaklis „Milė ir trys Gustai“ pagal Tiina Nopola, apie mergaitę Milę, kuri labai norėjo šuniuko. Šiame spektaklyje vaidina ne tik lėlės, mokytojai ir tėveliai, bet ir tikrų tikriausias šuniukas.

Gerą visų šventės dalyvių nuotaiką palaikė ne tik aromatingi obuolių pyragų ir laužo troškinio kvapai, bet ir besiskleidžianti bendrystės dvasia tarp Bagaslaviškio krašto žmonių.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*