Naujausios žinios

PADĖKA ŠIRVINTŲ PRADINEI MOKYKLAI

Širvintų miesto bendruomenė

Nuoširdžiai sveikiname mokyklos bendruomenę 10- mečio sukakties proga.  Smagu matyti, kad prieš 10 metų įvykusi mokyklų tinklo pertvarka, kurios metu buvo įkurta nauja Širvintų miesto švietimo įstaiga – Pradinė mokykla- puikiai pasiteisino ir atnešė nuostabius rezultatus. Duris atvėrė mokykla, kurioje suburtas darnus ir darbštus kolektyvas, visiems pradinukams sukurtos puikios sąlygos saugiai mokytis ir tobulėti. Ačiū Jums, kad garsinate mūsų rajoną ne tik mokslo, bet ir sportiniais laimėjimais, negailite jėgų gilindami mokytojų profesinę kompetenciją, gerinate mokinių mokymosi motyvaciją, skatinate jų aktyvumą. Dabar pagrįstai galite džiaugtis ir didžiuotis savo pasiekimais.  Juk Širvintų pradinė mokykla šiais metais jau 10-ą kartą pripažinta sportiškiausia mokykla šalyje tarp pradinių mokyklų. Jūsų pastangos įvertintos aukščiausiu lygmeniu. Apdovanojimų taurę mokyklai šiais metais įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Mes, Širvintų miesto bendruomenė, dėkojame Jums, kad ugdote jauną, veržlią, smalsią, drąsią,  ir, svarbiausia, laisvą kartą, skiepijate jai meilę gimtam miestui, pilietiškumo, atsakomybės ir empatijos jausmus. Tegul mokyklos 10-mečio proga pasodintas ąžuoliukas žaliuoja, tvirtėja ir auga kartu su mokykla, tegul Jūsų mokyklos koridoriuose niekada nenutyla mokinių klegesys.

Linkime, kad visuomet būtumėte kelyje, vedančiame į didžiausią sėkmę. Visada būkit smalsūs, spinduliuojantys palaimą ir kupini troškimų.  Ir tegul šitiems linkėjimams išsipildyti niekada nesutrukdo neapgalvotos reorganizacijos ir nepamatuoti ministerijų valdininkų sprendimai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*