Naujausios žinios

Padidėjo Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro teikiamų paslaugų kainos

Andželika Bagočiūnienė

Spalio 29 d., Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu, buvo patvirtintas sprendimas „Dėl socialinių paslaugų kainų patvirtinimo“. Pranešėja – Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Deimantė Oršauskaitė.

Širvintų rajono savivaldybės taryba patvirtino:

1. Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro teikiamos ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos kainą senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia per mėnesį – 543,91 Eur.

2. Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro teikiamos ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos kainą asmeniui su sunkia negalia per mėnesį – 615,54 Eur.

Širvintų rajono savivaldybė neterminuotam laikui yra sudariusi sutartį su  Širvintų parapijos globos namais. Sutartyje numatyta ši kaina – Širvintų parapijos globos namų teikiamos ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos kaina senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia per mėnesį –  485,00 Eur.

Širvintų rajono savivaldybė, nukreipdama senyvo amžiaus asmenis ir suaugusius su negalia į Širvintų parapijos namus, vienam asmeniui gali sutaupyti  58,91 Eur. per mėnesį, o per metus – 706,92 Eur. Širvintų parapijos globos namuose paslaugos asmeniui su sunkia negalia yra didesnės nei patvirtintos Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre.

„Už socialinių paslaugų kainų padininimą balsavo 14 Tarybos narių

„Prieš“ – 1;

„Susilaikė“ – 3.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*